• Informacje na temat:

  dereszowska ciało

Artykuły na temat: dereszowska ciało
 • Dereszowska o "Lejdis"

  ..."Lejdis" - najnowsza komedia duetu Konecki - Saramonowicz wejdzie do kin już 1 lutego. Co o damskiej odpowiedzi na "Testosteron" sądzi odtwórczyni jednej z głównych ról - Anna Dereszowska?

 • Anna Dereszowska: Piękna i utalentowana

  ...bardzo rzadko bywa się artystą. Nie wiem, czy do tej pory mi się to udało. Tak naprawdę ten zawód to praca rzemieślnika" - wyznała niedawno. Anna Dereszowska jest absolwentką Akademii Teatralnej(...)", której akcja rozgrywa się w zakonie - aktorka wciela się tam w postać Doroty. "Najważniejsza jest praca głosem" Dereszowska oprócz scenicznego i ekranowego aktorstwa, chętnie bierze udział także...

 • Dereszowska: Mogę to robić bezkarnie

  Anna Dereszowska użyczyła głosu jednej z postaci w animacji "Delfin Plum". Aktorka opowiedziała o pracy w dubbingu i o bajkach, jakie ogląda ze swoją córeczką.

 • Telenowela twórców "Ciała"

  Andrzej Saramonowicz i Tomasz Koncecki , autorzy słynnych komedii "Pół serio" i "Ciało" , pracują nad telenowelą. Zdjęcia do serial u rozpoczną się 18 kwietnia, a jego emisja planowana jest jesienią.

 • Jaki jest jej największy sukces?

  Anna Dereszowska opowiada, co robi, by zachować piękną sylwetkę oraz jakie sukcesy wychowawcze ma już na swoim koncie.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w sierpniu

  ..., a Anna Dereszowska na Instagramie przeprowadziła interesujący konkurs... Kto z nich wzbudził największą sensację wśród internautów?

 • Wielka bitwa na planie "Lejdis"

  Właśnie zakończyły się zdjęcia do najbardziej spektakularnej sceny filmu "Lejdis" autorstwa teamu Konecki-Saramonowicz ("Pół serio", "Ciało", "Testosteron"). Na jeden dzień podwarszawski las w Powsinie zamienił się w gigantyczne pole bitwy starożytnych Rzymian z Trakami.

 • Andrzej Piaseczny i Alicja Piaseczna w "Starsza pani musi fiknąć": Wszystko się może zdarzyć

  "Tutaj nie można odejść, transport ciała jest zbyt drogi" - mówił do swojej mamy Andrzej Piaseczny. W nowym show TVN "Starsza pani musi fiknąć" wokalista zabrał 81-letnią Alicję Piaseczną do Namibii w Afryce.

 • "Starsza pani musi fiknąć": Andrzej Piaseczny i Alicja Piaseczna w Namibii

  "Tutaj nie można odejść, transport ciała jest zbyt drogi" - mówił do swojej mamy Andrzej Piaseczny. W nowym show TVN "Starsza pani musi fiknąć" wokalista zabrał 81-letnią Alicję Piaseczną do Namibii w Afryce.

 • "Lejdis" widziało już milion widzów

  ..." napisał mężczyzna - Andrzej Saramonowicz ("Pół serio", "Ciało", "Testosteron",), któremu twórczo pomogły cztery kobiety. Damski punkt widzenia na świat w połączeniu z poczuciem humoru autora(...) Kuna, Edyta Olszówka, Anna Dereszowska. W role facetów, którym uda się nieźle namieszać w ich życiu wcielili się: Piotr Adamczyk, Robert Więckiewicz, Rafał Królikowski, Tomasz Kot, Borys Szyc...

Wideo na temat: dereszowska ciało
 • Anna Dereszowska promuje publiczne karmienie piersią!

  Dereszowska jest wielką zwolenniczką naturalnego karmienia dzieci. Ma też nadzieję, że sama będzie mogła jak najdłużej karmić swojego synka w ten sposób. Anna Dereszowska uważa, że karmienie dziecka(...) Anna Dereszowska. Zdaniem aktorki współczesne ubrania dla młodych mam pozwalają im bez problemu karmić dzieci w miejscach publicznych. Dzięki nim fizjologiczna konieczność nie musi wykluczać