• Informacje na temat:

  dereszowska i grabowski

Artykuły na temat: dereszowska i grabowski
 • Dereszowska gra z chłopakiem

  ..."Byłam bardzo ciekawa tej współpracy, bo nigdy dotąd nie mieliśmy okazji stanąć razem na planie" - tak Anna Dereszowska opowiada o grze ze swym życiowym partnerem Piotrem Grabowskim.

 • Piotr Grabowski przerwał milczenie

  Piotr Grabowski po raz pierwszy zabrał głos w sprawie rozstania z Anną Dereszowską. W trudne miłosne historie uwikłani są też bohaterowie, których kreuje.

 • Anna Dereszowska: Jednak rozstanie

  Anna Dereszowska (32 l.) i Piotr Grabowski (45 l.) jakiś czas temu przeżywali trudny czas. Podjęli jednak walkę o swój związek. Niestety, wszystko wskazuje na to, że ich strategia przetrwania nie przyniosła oczekiwanych rezultatów... Ich związek nigdy nie należał do najłatwiejszych. Wywołali burzę, gdy tylko zaczęli się ze sobą spotykać. Miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Pan Piotr...

 • Anna Dereszowska ma urodziny!

  Anna Dereszowska, znana z ról w filmach "Lejdis" i "Randka w ciemno" oraz serialach "Siła wyższa" i "Na dobre i na złe", obchodzi w poniedziałek, 7 stycznia, 32. urodziny.

 • Anna Dereszowska znów została mamą!

  Anna Dereszowska ("Lejdis", "Dzień dobry, kocham cię", "Anatomia zła") po raz drugi została mamą. Aktorka urodziła ślicznego, zdrowego chłopca!

 • Dereszowska: Marzę o roli za granicą

  Nowe wyzwania - to lubi najbardziej. Anna Dereszowska nie ma więc oporów, by zaatakować trudny rynek amerykański...

 • Dereszowska: Zmierzyć się z Polańskim

  Anna Dereszowska zagrała jedną z głównych ról w komedii szpiegowskiej "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości". Aktorka, znana z takich filmów, jak "Lejdis" czy "Randka w ciemno" oraz seriali "Na dobre i na złe" i "M jak miłość", opowiada o pracy na planie.

 • Anna Dereszowska: Moje bohaterki są różne

  Rok 2013 Anna Dereszowska zakończyła premierą sztuki "Czechow żartuje!" w Teatrze 6. piętro, w której zagrała aż siedem różnych ról. Jej kalendarz na najbliższe miesiące jest wypełniony. Jest w nim także pozycja: wyjazd na narty!

 • Anna Dereszowska: Wpadłam w pułapkę

  ...- mówi. Anna Dereszowska, która w ubiegłym roku rozstała się z Piotrem Grabowskim wierzy, że dane jej jeszcze będzie być szczęśliwą. Ostatnio - o czym informują tabloidy - spotyka się z fotografem(...)- Wpadłam w pułapkę. Chciałam być kobietą i mężczyzną w jednym, pokazać, że radzę sobie w wielu rolach - powiedziała Anna Dereszowska w wywiadzie, dodając, że od pewnego czasu jest zła na siebie o to...

 • Anna Dereszowska: Piękna i utalentowana

  ...bardzo rzadko bywa się artystą. Nie wiem, czy do tej pory mi się to udało. Tak naprawdę ten zawód to praca rzemieślnika" - wyznała niedawno. Anna Dereszowska jest absolwentką Akademii Teatralnej(...)", której akcja rozgrywa się w zakonie - aktorka wciela się tam w postać Doroty. "Najważniejsza jest praca głosem" Dereszowska oprócz scenicznego i ekranowego aktorstwa, chętnie bierze udział także...

Zdjęcia na temat: dereszowska i grabowski
 • Anna Dereszowska i Piotr Grabowski
Dyskusje na temat: dereszowska i grabowski