• Informacje na temat:

  dereszowska i jej kreacje

Artykuły na temat: dereszowska i jej kreacje
 • Anna Dereszowska: Piękna i utalentowana

  ...bardzo rzadko bywa się artystą. Nie wiem, czy do tej pory mi się to udało. Tak naprawdę ten zawód to praca rzemieślnika" - wyznała niedawno. Anna Dereszowska jest absolwentką Akademii Teatralnej(...) pojawiła się na dużym ekranie w filmie "Zróbmy sobie wnuka" Piotra Wereśniaka. Jej kariera aktorska zaczęła nabierać tempa od 2007 roku, kiedy pojawiła się w filmach "Świadek koronny" oraz...

 • Anna Dereszowska: Moja sukienka nie była plagiatem

  ...- Stresuję się rzeczami ważnymi, jak rodzina i zdrowie, a nie sukienka - mówi Anna Dereszowska. Podkreśla jednak, że jej kreacja z Wenecji nie była kopią sukni, jaką miała na sobie znana niemiecka modelka. Oba projekty różniły się m.in. kolorem oraz wykończeniem gorsetu.

 • Ubierze Annę Dereszowską

  ...coraz częściej pojawia się na salonach, więc niewykluczone, że to dopiero początek jej współpracy z gwiazdami rodzimego show-biznesu.

 • Anna Dereszowska: Boję się utworów tanecznych

  Z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wyjdę bogatsza o doświadczenia zawodowe i zażyłe znajomości - twierdzi Anna Dereszowska. Aby wziąć udział w polsatowskim show gwiazda musiała skrócić urlop, nie żałuje jednak swojej decyzji. Program daje jej bowiem mnóstwo energii i możliwość doskonalenia warsztatu zawodowego. Jedyne czego aktorka się obawia, to konieczność wykonania utworu tanecznego.

 • Anna Dereszowska: Aktorka pracująca

  Anna Dereszowska po raz pierwszy pojawiła się na ekranie 15 lat temu. Od czasu roli "Korby" w "Lejdis" jej kariera nabrała rozpędu i nie zwalnia do dziś. Jest jedną z najciężej pracujących polskich aktorek - gra w filmie, serialach i wszelakich formach scenicznych - od recitalu po musical. 7 stycznia aktorka obchodzi 35. urodziny.

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Stużyńska to aktorki nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Która z nich tym razem okaże się najlepsza?

 • Weronika Książkiewicz: Marzy mi się rola w Marvelu!

  ...cenę stara się nie okazać swoich emocji. Mimo to daje się oszukać Jankowi. Zastanawiałaś się, czy na jej miejscu zachowałabyś się podobnie? - Daje się oszukać, bo choć jest konkretna, to(...), że na ekranie została pokazana historia jej życia. Niestety, takie historie się zdarzają. Razem z Anią Dereszowską tworzycie bardzo zgrany duet jako dwie żony Janka. Jak wspominasz pracę z nią...

 • Anna Lucińska: Trzeba pokazywać swoje wdzięki

  Jak się jest kobietą, trzeba pokazywać swoje wdzięki - mówi Anna Lucińska. Podkreśla, że z wiekiem staje się coraz odważniejsza i chętniej wkłada kreacje eksponujące sylwetkę. Polubiła również eksperymenty i stara się bawić modą.

 • Złote Kaczki: Trwa głosowanie

  Trwa głosowanie w plebiscycie Złote Kaczki 2010. Kto otrzyma nagrody? Tego dowiemy się 23 listopada podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Sali Kongresowej w Warszawie. Podczas wieczoru zaśpiewają m.in. Anna Dereszowska, Urszula Grabowska i Piotr Polk. Całość obejrzą na żywo widzowie telewizyjnej Jedynki.

 • Teatr - pasja rodzinna

  Olgę Bończyk, Joannę Żółkowską, Cezarego Żaka, Krystynę Tkacz, Magdalenę Zawadzką, Annę Dereszowską i Dariusza Kordka będzie można zobaczyć na scenie podczas 8. Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Rodzinnych "Teatr - pasja rodzinna", który rozpoczyna się w poniedziałek w Pile (Wielkopolskie).

Zdjęcia na temat: dereszowska i jej kreacje
Wideo na temat: dereszowska i jej kreacje
 • Dereszowska: Moja sukienka nie była plagiatem

  Stresuję się rzeczami ważnymi, jak rodzina i zdrowie, a nie sukienka – mówi aktorka. Podkreśla jednak, że jej kreacja z Wenecji nie była kopią sukni, jaką miała na sobie znana niemiecka modelka. Oba projekty różniły się m.in. kolorem oraz wykończeniem gorsetu.