• Informacje na temat:

  dereszowska i sukienka

Artykuły na temat: dereszowska i sukienka
 • "Ojciec Mateusz": Anna Dereszowska u boku księdza Żmigrodzkiego

  Anna Dereszowska, którą aktualnie możemy oglądać jako Agnieszkę Czubaj w "Echu serca", z wielką radością przyjęła zaproszenie do zagrania gościnnej roli w jednym z odcinków 22. serii "Ojca Mateusza(...) Kostrzewska (Anna Dereszowska), będzie niemal pewna, że Ludwikę (Julia Kostow) uprowadził były wspólnik jej męża Michała (Tomasz Borkowski). Okaże się jednak, że w chwili, gdy córka milionerów zaginęła...

 • Ubierze Annę Dereszowską

  Joanna Klimas ubierze Annę Dereszowską. Premiera współpracy projektantki z aktorką odbędzie się podczas tegorocznej uroczystości wręczenia polskich nagród filmowych Złote Kaczki 2010.

 • Anna Dereszowska tłumaczy się z wpadki w Wenecji! "Moja suknia nie była plagiatem"

  Anna Dereszowska (37 l.) postanowiła wrócić do "modowej afery" z jej udziałem. Aktorka przekonuje, że jej kreacja od Violi Piekut, w której wystąpiła w Wenecji, nie była kopią sukni, jaką miała na sobie znana niemiecka modelka.

 • Anny w świątecznej aurze

  11 grudnia o godz. 20.00 w hotelu Novotel Warszawa Airport już po raz czwarty odbędzie się Wielka Gala Anny dla Anny Dymnej. - W tym roku zbieramy pieniądze na budowę ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego w Radwanowicach, który będzie wybudowany dla podopiecznych fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" - mówi Anna Mirska-Perry inicjator i organizator tego corocznego wydarzenia.

 • Anna Dereszowska wyrzuca jedzenie do kosza! "Nie mam czasu go zjeść"

  Anna Dereszowska (32 l.), choć najczęściej jada poza domem, lubi, kiedy jej lodówka jest pełna.

 • Serial jak nazwa drinka

  2 marca startuje nowy serial stacji TVN pod intrygującym tytułem "Klub szalonych dziewic" . Tytuł produkcji pochodzi od nazwy drinka, który główne bohaterki (w tych rolach: Anna Dereszowska, Monika Buchowiec, Anna Przybylska i Dominika Łakomska) wymyśliły wiele lat temu i któremu pozostają wierne.

 • Zwiewne sukienki zamieniły na... habit!

  Katarzyna Żak, czyli Kazimiera Solejukowa z "Rancza", Anna Dereszowska, czyli Magda Soszyńska z "Na dobre i na złe", Jolanta Fraszyńska, czyli Roma Barańska z "Licencji na wychowanie", Aleksandra Szwed, czyli Bayo Akijame z "Na krawędzi", wystąpiły w spektaklu muzycznym "Siostrunie" w towarzystwie Roberta Rozmusa, czyli Mariusza Kwiatkowskiego z "M jak miłość", grającego... jedną z sióstr...

 • Zaczyna wszystko od początku?

  Piękna, zdolna, ale czy samotna? Z Piotrem Grabowskim łączy ją serial. A prywatnie? Czy ich drogi naprawdę się rozeszły?

 • Dereszowska: Lena nie będzie jak Suri!

  ..."Twojemu Imperium" mówi, że zależy jej, by jej córka miała normalne dzieciństwo. Przyznaje, że Lena jak każda dziewczynka podziwia swoją mamę w makijażu i szpilkach. Na co dzień Dereszowska wybiera(...) sukienek" - dodaje. Dereszowska nie lubi jednak stroić swojej córki - zamiast w galerii handlowej woli spędzać z nią czas aktywnie, na basenie czy wycieczkach rowerowych. "Z przerażeniem patrzę na...

 • Dziewczyny z "Seksu...." wracają

  Tylko cztery produkcje, wśród nich sequel "Seksu w wielkim mieście" oraz polskie "Piksele" trafiają w piątek na ekrany kin.

Zdjęcia na temat: dereszowska i sukienka
Wideo na temat: dereszowska i sukienka
 • Dereszowska: Moja sukienka nie była plagiatem

  Stresuję się rzeczami ważnymi, jak rodzina i zdrowie, a nie sukienka – mówi aktorka. Podkreśla jednak, że jej kreacja z Wenecji nie była kopią sukni, jaką miała na sobie znana niemiecka modelka. Oba projekty różniły się m.in. kolorem oraz wykończeniem gorsetu.