• Informacje na temat:

  dereszowska randka w ciemno scena

Artykuły na temat: dereszowska randka w ciemno scena
 • Anna Dereszowska: Na roladę z kluskami zawsze się skuszę

  ...nie mów nigdy", "Lejdis", "Randka w ciemno" oraz w serialach "Klub szalonych dziewic", "Na dobre i na złe" i "M jak miłość". W 2011 roku nakładem EMI Music Poland wydała debiutancką płytę "Już nie(...)Nagrałaś ostatnio audiobook powieści kryminalnej "Zimowy morderca" Krystyny Kuhn. Taka literatura jest ci bliska? Anna Dereszowska: - W dorobku audiobookowym nie miałam wcześniej powieści...

 • Dereszowska wyznaje grzeszki

  Teatr, serial, koncerty, nagrywanie audiobooków - mimo przesunięcia zdjęć do filmu "Czarnobyl", kalendarz Anny Dereszowskiej jest zapełniony do końca roku.

 • Dereszowska: Zmierzyć się z Polańskim

  Anna Dereszowska zagrała jedną z głównych ról w komedii szpiegowskiej "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości". Aktorka, znana z takich filmów, jak "Lejdis" czy "Randka w ciemno" oraz seriali "Na dobre i na złe" i "M jak miłość", opowiada o pracy na planie.

 • Powalczą o Katarzynę Maciąg

  Padł pierwszy klaps na planie najnowszej komedii romantycznej "Randka w ciemno" na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej. W filmie zagrają największe gwiazdy polskiego kina: Katarzyna Maciąg, Borys Szyc, Bogusław Linda, Lesław Żurek, Zbigniew Zamachowski, Danuta Stenka, Tomasz Kot i Anna Dereszowska.

 • Maciąg i Szyc w Egipcie

  Na planie nowej polskiej komedii romantycznej "Randka w ciemno" sporo niespodzianek. W tym tygodniu ekipa z Warszawy przenosi się do Egiptu. Na wyprawę wyruszają m.in. Katarzyna Maciąg, Borys Szyc i Zbigniew Zamachowski.

 • Anna Dereszowska: Piękna i utalentowana

  Mija dokładnie 10 lat od debiutu teatralnego Anny Dereszowskiej. Aktorka znana z wielu ról teatralnych, filmowych i serialowych, od niedawna sprawdza się również w roli wokalistki. Prywatnie matka i rajdowiec, bez wątpienia jedna z najpiękniejszych i najzdolniejszych Polek.