• Informacje na temat:

  dereszowska rodzice

Artykuły na temat: dereszowska rodzice
 • Anna Dereszowska: Jestem mocno zdystansowana

  Zawsze uśmiechnięta, optymistyczna i serdeczna. Aktorstwo to jej prawdziwa pasja. Jednak najbardziej Anna Dereszowska lubi być mamą, a że niedawno w jej życiu pojawił się synek Maks, ma ręce pełne roboty.

 • Anna Dereszowska: Dla mnie urlop to święto

  Anna Dereszowska lubi czasem zrobić sobie przerwę od show-biznesu i zabrać swoją rodzinę na wakacje. Na urlopie zawsze jest bardzo aktywna - zwiedza i uprawia sport. Jednym z celów urlopowych wycieczek aktorki jest Portugalia. Wypoczywała tam już kilka razy, a atrakcji było tyle, że na słodkie lenistwo na plaży po prostu nie starczało czasu.

 • Anna Dereszowska: Dawanie dobra sprawia ogromną przyjemność

  ...tworzą Rodzice SOS - może to być małżeństwo lub osoba samotna - oraz od 6 do 8 powierzonych ich opiece dzieci. W Polsce stowarzyszenie prowadzi 4 Wioski SOS: w Biłgoraju, Kraśniku, Siedlcach i Karlinie. Ambasadorką tego projektu jest Anna Dereszowska. "Ten projekt to kilkaset dzieci pozostających pod opieką rodziców zastępczych. To również setki dzieci, teraz już osób dorosłych, które...

 • Anna Dereszowska znów została mamą!

  Anna Dereszowska ("Lejdis", "Dzień dobry, kocham cię", "Anatomia zła") po raz drugi została mamą. Aktorka urodziła ślicznego, zdrowego chłopca!

 • Anna Dereszowska: Być rodzicem

  Jest kobietą o wielu talentach i wyjątkowych umiejętnościach. Mówi się, że nawet najbardziej banalną rolę zagra fenomenalnie. Ale Anna Dereszowska (31 l.) to nie tylko zdolna aktorka. Przede wszystkim jest szczęśliwą i kochającą matką... Janusz Gajos powiedział kiedyś: "Kilka razy w ciągu życia wyrastamy z siebie, zmieniamy się". Czy zgadza się pani z jego twierdzeniem? Anna Dereszowska...

 • Anna Dereszowska o przemocy seksualnej wobec kobiet

  Anna Dereszowska wystąpiła w filmie dokumentalnym, przedstawiającym trudną sytuację kobiet w Indiach. W produkcji wzięły udział trzy indyjskie dziewczęta, które przeżyły napaść na tle seksualnym, oraz rodzice zmarłej przed dwoma laty Damini - ofiary brutalnego gwałtu w Delhi.

 • Anna Dereszowska z ojcem w Korei Południowej

  Anna Dereszowska przyznaje, że choć na początku miała wątpliwości, czy wziąć udział w programie "Starsza pani musi fiknąć", to z perspektywy czasu absolutnie nie żałuje tej przygody. Anna Dereszowska wyjechała z tatą do Korei Południowej. To była podróż pełna pięknych chwil i wzruszeń. Nie zabrakło też czasu na szczere, a nawet intymne rozmowy. Obydwoje wrócili zadowoleni, z bagażem nowych...

 • Anna Dereszowska: Cenię autentyczność

  Anna Dereszowska rozpoczyna podróż z "Hotelami marzeń" w tle. Od piątku możemy oglądać ją zaś w roli policjantki w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Aktorka przyznaje, że chciałaby uwolnić się od bohaterki, którą osiem lat temu zagrała w "Lejdis".

 • Anna Dereszowska: Wcześnie straciłam swoją mamę

  Anna Dereszowska, choć wcześnie straciła mamę, dzieciństwo kojarzy jako beztroskie. "Takie dzieciństwo, oczywiście nie bez obowiązków, ale jednak beztroskie i radosne, chciałabym móc zapewnić swoim dzieciom" - mówi PAP Life aktorka wspierająca rodziny zastępcze.

 • Dereszowska: Mogę to robić bezkarnie

  Anna Dereszowska użyczyła głosu jednej z postaci w animacji "Delfin Plum". Aktorka opowiedziała o pracy w dubbingu i o bajkach, jakie ogląda ze swoją córeczką.

Zdjęcia na temat: dereszowska rodzice
Dyskusje na temat: dereszowska rodzice
 • Re: Anna Dereszowska kończy dziś 32 lata

  Nie lubie tej baby ,jest brzydka zapatrzona w czubek własnego nosa.Taką pamiętam ją z Złotopolskich ! Rozbiła małżeństwo ,to dodatkowy minus.Takim widac najlepiej płacą,nie ma widać żadnych wyrzutów sumienia .Rodzice się cieszą haha