• Informacje na temat:

  dereszowska w m jak milosc

Artykuły na temat: dereszowska w m jak milosc
 • Anna Dereszowska przerywa milczenie! Tak ratuje swój związek!

  Anna Dereszowska (39 l.) bardzo długo nie mogła odnaleźć szczęścia, a każdy kolejny związek kończył się wielkim rozczarowaniem. Wydawać by się mogło, że to właśnie u boku Daniela Duniaka (35 l.) poczuła się w końcu spełniona. Niestety, jak podaje „Życie na Gorąco”, sama miłość to za mało!

 • Komu Barbara Kurdej-Szatan powie "Dzień dobry, kocham cię"?

  Dzięki reklamom sieci komórkowej Barbara Kurdej-Szatan z dnia na dzień stała się znana praktycznie każdemu Polakowi. 7 listopada sympatyczna blondynka zadebiutuje na dużym ekranie w komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • Anna Dereszowska znalazła receptę na szczęście

  Budowanie patchworkowej rodziny to duże wyzwanie, ale poukładana Ślązaczka Anna Dereszowska (38 l.) dobrze sobie radzi z tym niełatwym zadaniem. Dotąd niemal wszystko układało się po jej myśli(...) z tym - wyjawia Dereszowska. I dodaje: "Boję się, że od swojej córki też usłyszę, że nie lubi własnego ciała. Na razie wygląd nie ma dla niej większego znaczenia, ale zdaję sobie sprawę z zagrożenia...

 • Annę Dereszowską możemy obecnie oglądać aż w czterech serial ach: jako Karolinę w "Tylko miłość", Kalinę w "Złotopolskich", Milenę w "Naznaczonym" i Sandrę w "M jak miłość". Aktorka nie kryje, że to dla niej wyjątkowy czas.

 • Anna Dereszowska planuje trzecie dziecko?

  Anna Dereszowska (35 l.) po raz trzeci zostanie mamą? Wiele na to wskazuje. Jednak zapewne nie stanie się to w najbliższym czasie. Obecnie artystka skupia się na pracy i wychowaniu dwojga dzieci.

 • Anna Dereszowska zakochana?

  Anna Dereszowska, czyli Kalina z serial u "Złotopolscy" oraz Anna z serialu "Tajemnica twierdzy szyfrów" jest znów zakochana.

 • Anna Dereszowska i Mikołaj Roznerski razem już nie tylko na scenie? Zaskakujące doniesienia

  Anna Dereszowska (37 l.) i Mikołaj Roznerski (34 l.) wystawili zaufanie swych życiowych partnerów na ciężką próbę. Gdy są razem na scenie, emocje sięgają zenitu!

 • Anna Dereszowska i "Instrukcja obsługi kobiety"

  W sobotę, 5 kwietnia, w Teatrze Syrena odbędzie się premiera recitalu Anny Dereszowskiej "Instrukcja obsługi kobiety" w reżyserii Magdaleny Smalary. Aktorka wykona najpiękniejsze utwory o miłości i porozmawia z publicznością o relacjach damsko-męskich.

 • Anna Dereszowska kłóci się z byłym! Chodzi o wychowanie córki!

  Anna Dereszowska (36 l.) starała się pokojowo ułożyć relacje z Piotrem Grabowskim, ojcem jej córki Lenki. Niestety, stosunki łączące ją z byłym ukochanym są ponoć dość napięte...

 • Dereszowska nagra drugą płytę

  Płyta Anny Dereszowskiej ("Na dobre i na złe", "M jak miłość"), na której znalazły się jej ulubione przedwojenne szlagiery Henryka Warsa, już dawno zniknęła z półek sklepów z płytami. Aktorka - zachęcona sukcesem swego debiutanckiego krążka - postanowiła nagrać kolejny...

Zdjęcia na temat: dereszowska w m jak milosc
Dyskusje na temat: dereszowska w m jak milosc
 • Re: Do Międzyzdrojów przyjechała ze swoją największą... fanką

  nigdy nie zlepi sie zwiazku wciagajac w konflikty doroslych dzieci,predzej badz pozniej i tak nastapi koniec,a ucierpia najbardziej dzieci ktore doskonale wyczuwaja kiedy jest zle,Dereszowska postepuje bardzo glupio wciagajac we wlasne problemy wlasna corke,czy to jest z jej strony milosc do dziecka? wyrzedza jej tykim postepowaniem wielka krzywde i naraza na stres,nic nie pomoga zagraniczne