• Informacje na temat:

  dereszowska wakacje

Artykuły na temat: dereszowska wakacje
 • Anna Dereszowska szczęśliwa! Niespodzianka na wakacjach

  ...", Dereszowska wybrała się na wymarzony urlop do Portugalii.  Wzięła ze sobą dzieci: 9-letnią Lenkę, ze związku z aktorem Piotrem Grabowskim, i dwuletniego synka Maksa, który jest dzieckiem obecnego partnera Anny. Cała czwórka wreszcie znalazła okazję, by wspólnie odpocząć.  Niespodziewanie jednak rodzinne wakacje zmieniły się w... babski wypad. Przyjaciółki Dereszowskiej postanowiły odwiedzić ją...

 • Anna Dereszowska: Trudno jest mi zwolnić

  O miłości do pracy, skomplikowanej roli Agnieszki w "Barwach szczęścia" oraz najbliższych planach zawodowych opowiada Anna Dereszowska. Aktorka zdradza też, dlaczego rzadko bywa na imprezach i co myśli o słowie celebrytka.

 • Anna Dereszowska w skąpym bikini! Co za kształty!

  Anna Dereszowska (39 l.) odpoczywa właśnie na wakacjach, po trudnej końcówce 2019 roku. Córka aktorki przeszła niedawno operację i teraz, gdy już emocje opadły, gwiazda wyjechała do egzotycznego zakątka. Przy okazji Ania pochwaliła się swoimi kobiecymi kształtami w naprawdę mocno wyciętym stroju kąpielowym.

 • Choć latem po raz drugi zostanie mamą, Anna Dereszowska nie zwalnia tempa i angażuje się w nowe projekty. Najnowszą rolą chce zerwać z graniem negatywnych postaci.

 • "Barwy szczęścia": Anna Dereszowska już nie boksuje się z życiem!

  Anna Dereszowska, czyli Agnieszka Walczak z "Barw szczęścia", przyznaje, że kiedyś bardzo zazdrościła aktorkom, z którymi studiowała, bo dostawały świetne role dramatyczne w teatrze, a jej proponowano niemal wyłącznie udział w komediach i serialach...

 • Anny Dereszowskiej relacja z koszmaru

  W dokumencie TVN Style Annie Dereszowskiej daleko do jej bohaterek kreowanych w serialach. Bo w Indiach aktorka nikogo nie udawała, otarła się za to o najprawdziwsze piekło na ziemi.

 • Dereszowska wybaczyła zdradę Grabowskiemu?

  ...kobietą nie była aktualna partnerka i matka jego 6-letniej córki, Anna Dereszowska (32 l.). Sama aktorka miała o całej sprawie dowiedzieć się dopiero z tych publikacji. Nic więc dziwnego, że czuła(...) szansę. Wszystko dla dobra małej Lenki.  Jak dowiedział się magazyn "Flesz", para właśnie postanowiła udać się na dwutygodniowe wakacje za granicą. "Wspólnie wybrali wycieczkę i nie mogą się już...

 • Nowa pasja Dereszowskiej to...

  Anna Dereszowska, czyli Magda Soszyńska z "Na dobre i na złe", nie wyobraża sobie, że mogłaby całe wakacje spędzić w domu. Aktorka uwielbia aktywny wypoczynek. Ostatnio jej wielką pasją jest nurkowanie!

 • Anna Dereszowska odlicza tygodnie do porodu!

  Anna Dereszowska (34 l.) mimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa.

 • Dereszowska: Zmierzyć się z Polańskim

  Anna Dereszowska zagrała jedną z głównych ról w komedii szpiegowskiej "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości". Aktorka, znana z takich filmów, jak "Lejdis" czy "Randka w ciemno" oraz seriali "Na dobre i na złe" i "M jak miłość", opowiada o pracy na planie.

Zdjęcia na temat: dereszowska wakacje