• Informacje na temat:

  deska ratunku

Artykuły na temat: deska ratunku
 • "M jak miłość": Ostatnia deska ratunku?

  Zuza, kompletnie załamana, wpada na Deszczową... I błaga Kingę o pomoc.

 • Szymon Wydra: Ostatnia deska ratunku

  Zespół Carpe Diem powstał w 1992 r., jednak prawdziwą karierę umożliwił mu dopiero udział Szymona Wydry, wokalisty grupy, w finale telewizyjnego "Idola". Szymon co prawda nie wygrał go, ale stał się osobą popularną, dzięki czemu debiutancki album formacji zatytułowany "Teraz wiem" pojawił się na rynku. Z okazji ukazania się płyty Szymon zdradził nieco szczegółów dotyczących jego muzycznej przeszłości, powiedział także, co sądzi na temat polskiej fonografii.

 • Ostatnia deska ratunku Jacksona

  Piosenkarz Michael Jackson zastanawia się nad długoterminowym kontraktem na występy w Las Vegas, co pomogłoby mu spłacić długi.

 • Siostry Appleton idą w ślady Madonny

  Siostry Natalie i Nicole Appleton pozazdrościły Madonnie i same mają zamiar zająć się pisaniem książek dla dzieci. Złośliwi twierdzą, że jest to dla nich ostatnia deska ratunku, wobec coraz bardziej blednącej kariery muzycznej.

 • Weźmie udział w "Tańcu..." z desperacji?

  Weronika Rosati nie może pojąć, jak to się stało, że do tej pory nie została gwiazdą kina. Udział w "Tańcu z gwiazdami" wydaje jej się ostatnią deską ratunku, by zaistnieć.

 • Chciał się podpalić pod TVP!

  Media to często ostatnia deska ratunku dla osób, które nie mogę poradzić sobie z biurokracją bądź czują się oszukane i bezradne wobec państwa. W środę, 3 marca, jeden z widzów TVP groził podpaleniem i żądał zajęciem się jego sprawą.

 • Michał w sieci kłamstw

  Michał przegrywa w kasynie pieniądze swoje i brata. Sytuacja finansowa Brzozowskich staje się naprawdę dramatyczna. Ostatnią deską ratunku dla Brzozowskiego jest Borys, który właśnie przyjechał do Polski. Czy Orłow pożyczy przyjacielowi dużą sumę pieniędzy?

 • Nie do wiary! Amaro przytulił uczestnika "Hell's Kitchen"

  W programie "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" Wojciech Modest Amaro rządzi twardą ręką, przez co uważany jest za osobę bez uczuć. Okazuje się jednak, że zdobywca pierwszej w Polsce gwiazdki Michelin jest pełen empatii! - Możesz zatrzymać bluzę, może ci się jeszcze przyda - tymi słowami szef pożegnał Michała Bystronia, kucharza z Krakowa.

 • Złotopolscy

  Wiesiek nie wierzy, żeby udało mu się sprowadzić Agatę, ale skoro Ilona uważa, że jest ona ostatnią deską ratunku, postanawia spróbować i jedzie do Stanów....

 • "Niesamowity Spider-Man 2" w polskich kinach

  "Niesamowity Spider-Man 2" to znakomita, trzymająca w napięciu opowieść o przygodach Człowieka Pająka, który musi pokonać aż trzech wrogów. Andrew Garfield znowu przekonuje nas, że bycie Spider-Manem to świetna zabawa. Film trafi na ekrany polskich kin w najbliższy piątek, 25 kwietnia.

Zdjęcia na temat: deska ratunku
Wideo na temat: deska ratunku
 • Barbara Sienkiewicz wdzięczna Łukaszewiczowi! "To była moja ostatnia deska ratunku"

  Olgierd Łukaszewicz jest bardzo zaangażowanym społecznie aktorem. Od kilku miesięcy wspiera i pomaga w staraniach o specjalną rentę dla aktorki Barbary Sienkiewicz, 60-letniej matki bliźniąt. "Dla mnie to była ostatnia deska ratunku. Ja nie miałam już innej drogi. Mogłam nic nie zrobić, albo przyjść do pana prezesa i spytać się czy będzie jakakolwiek nadzieja na cokolwiek" - wyznała aktorka

 • Koszmar z ulicy Wiązów

  Grupa nastolatków jest prześladowana przez Freddy'ego Kruegera - potwornie oszpeconego zabójcę, który poluje na swoje ofiary podczas snu. Dopóki młodzi ludzie czuwają, mogą siebie ochronić. Gdy zasną - nie ma dla nich ratunku? Remake filmowej wersji z 1984 roku.

 • Norbi zastąpił Prokopa w "Dzień Dobry TVN"?!

  Norbi (44 l.) starał się znaleźć pracę w "Dzień Dobry TVN". Zaczął od prowadzenia programu z prezenterką Dorotą Wellman. Następnie próbował opowiedzieć o pogodzie razem z prezenterem Maciejem Dolegą. "To jest moja ostatnia deska ratunku" - powiedział artysta estradowy. Dlaczego Norbi liczył na śnieg? Artysta zdradził też, jak sprawić, aby dziewczyny były gorące. "Desperacja Norbiego nie zna

 • 2 młode wina

  Kontynuacja przebojowej czeskiej komedii z 2008 roku pt. "Młode wino". Na ekranie znana z pierwszej części filmu dwójka przyjaciół - Honza i Jirka oraz nowi bohaterowie. Honza w końcu się ustatkował - wraz z Klarą mieszka w starej winnicy swojego dziadka. Z wielką pasją uprawia winorośl - podjął się skomplikowanej sztuki produkcji wina słomkowego, lecz póki co, spotykają go same porażki. Za to Jirka, który został w mieście, wciąż pakuje się w nowe kłopoty. Kiedy na jaw wychodzi jego romans z...

Dyskusje na temat: deska ratunku