• Informacje na temat:

  deskorolka

Artykuły na temat: deskorolka
 • Deskorolka od Davida Lyncha na aukcji w Toruniu

  Deskorolkę przesłaną przez Davida Lyncha z podpisami ekipy filmowej "Twin Peaks" będzie można wylicytować na aukcji VIII Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego w Toruniu. Dochód z imprezy trafi do regionalnych instytucji pomagającym m.in. samotnym matkom i niepełnosprawnym.

 • "Deskorolka i hip hop"

  ..., przykładowo: jeżdżę przez tydzień, może nawet miesiąc, a potem znowu odstawiam deskę na długo. Wkurza mnie to, te początki są najgorsze, bo człowiek jest jakby z drewna. Dzisiaj deskorolka zaliczana(...), że deskorolka całkowicie zniknie z pana życia? Mam nadzieję, że nigdy, ale życie pisze przecież różne scenariusze. Czy patrząc dzisiaj na swoją przygodę ze skateboardingiem, myśli pan, że...

 • Kieru i Wini wiedzą, że "Deskorolka jest najlepsza"

  ..."Deskorolka jest najlepsza" to drugi klip artysty ukrywającego się pod pseudonimem Kieru. W teledysku, który promuje mixtape "Swag Punk" gościnnie wystąpił Wini.

 • Rockowe deskorolki

  Imponująca lista klasycznych rockowych przebojów trafiła na ścieżkę dźwiękową do filmu "Lords Of Dogtown". Obraz w reżyserii Catherine Hardwicke ("Trzynastka") opowiada o grupie surferów z Kalifornii, którzy w latach 70. przesiedli się na deskorolki. Rarytasem płyty jest przeróbka "Wish You Were Here" Pink Floyd w wykonaniu grupy Sparklehorse wspieranej przez Thoma Yorke'a, lidera Radio head.

 • "Jutro albo pojutrze": Deskorolki i przemoc

  ...sobą deskorolkarzy, ale efektem jest poruszający zapis procesu ich dorastania. Zack zostaje nieoczekiwanie ojcem, a Keire dostaje pierwszą pracę oraz zmaga się z problemem rasowej tożsamości i śmiercią...

 • Luke Perry na deskorolce

  Luke Perry ( "Wróg" , "Skok" , serial "Beverly Hills, 90210") wystąpi w filmie "Dishdogz", którego akcja rozgrywa się w środowisku miłośników jazdy na deskorolkach. Produkcja młodzieżowej komedii rozpocznie się w sierpniu tego roku.

 • David Fincher i deskorolki

  Amerykański reżyser David Fincher, twórca głośnego thrillera "Siedem", jeszcze w tym roku ma rozpocząć realizację filmu "Lords of the Dog Town". Scenariusz projektu oparto o dokument "Dogtown and Z-Boys", opowiadający o miłośnikach rolek i deskorolek z Venice Beach.

 • Shadows Fall, Pink Floyd i deskorolki

  Pochodząca z Massachusetts formacja Shadows Fall kończy pracę nad swym drugim albumem, roboczo zatytułowanym "The Art Of Balance". Tak jak miało to miejsce w przypadku debiutanckiego materiału, zespół korzysta z usług studia Planet Z i producenta Zeussa (m.in. God Forbid, Hatebreed). Płytę wyda wytwórnia Century Media.

 • Motley Crue: Nikki Sixx kontra deskorolki i buty

  Magazyn dla skaterów "Thrasher" oraz forma obuwnicza Vans stały się celem ataku Nikkiego Sixxa, który przeciwko obydwu firmom złożył pozew w sądzie. Zarzuca im bezprawne wykorzystanie jego wizerunku bez pozwolenia i domaga się odpowiednio wysokiego odszkodowania.

 • Raper miał wypadek. Głowa do szycia

  Amerykański raper Lil Wayne trafił do szpitala. Hiphopowiec miał wypadek podczas jazdy na deskorolce.

Zdjęcia na temat: deskorolka
Wideo na temat: deskorolka
 • "Barbie: Gwiezdna przygoda"

  Piękna Barbie tym razem w roli kosmicznej księżniczki latającej w kosmosie na magicznej deskorolce.

 • Kayah narzeka na syna: Jest w niewdzięcznym wieku!

  Kayah zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN", czy jej syn Roch cieszy się na święta Bożego Narodzenia. - Jest niestety w niewdzięcznym wieku 16-latka, który by najchętniej święta spędził z kolegami na deskorolce i wszystkich nas ma za nudziarzy - przyznała wokalistka. A czy artystka tak samo myślała w jego wieku? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: deskorolka
 • Re: "Klan": Maciek wyprowadzi się z domu!

  Na czym Maciek będzie przyjeżdżał sprawdzać czy jego pokój nie jest zajęty? A) czy będzie to rower, B) deskorolka, C) wrotki, D) motorower marki Romet, E) na sygnale, F) na pontonie z imigrantami.