• Informacje na temat:

  desperate housewives

Artykuły na temat: desperate housewives
 • Konkurs!

  ...16 maja w USA wyemitowany został finałowy odcinek szóstej serii "Gotowych na wszystko". Na siódmy sezon musimy czekać prawdopodobnie do jesieni 2010 roku. Aby umilić wam czas oczekiwania, mamy dla was drogie panie biżuterię prosto od "desperatek" z Wisteria Lane! A do tego płyty "Czarodzieje z Waverly Place". Zobacz, co należy zrobić, aby nosić się jak Gabby, Bree, Lynette czy Susan.

 • Shania Twain w butach

  "Shoes", nowy utwór Shanii Twain, będzie promował ścieżkę dźwiękową do drugiej serii popularnego serial u "Desperate Housewives". Płyta ukaże się 20 września, a 2 października będzie miała miejsce premiera singla z piosenką kanadyjskiej wokalistki. Wtedy też na ekranach telewizorów pojawi się pierwszy odcinek drugiej serii "Desperate Housewives".

 • "Gotowe na wszystko" od A do Z

  ...planszowa "Desperate Housewives Dirty Laundry Game", w której uczestnicy odkrywają przed sobą sekrety. Już rok później na rynek trafiły wersje komputerowe. W jednej z nich akcja rozgrywa się na Wisteria Lane(...) wychowywanie dzieci podczas nieobecności ich ojca często przypominało piekło. A ona sama czuła się zdesperowana. Stąd również wziął się pomysł na tytuł "Desperate Housewives". Niektóre źródła podają, że...

 • "Gotowe na wszystko" w pececie

  Firma Buena Vista Games, należąca do wytwórni Walta Disney'a, zapowiedziała grę w oparciu o wielokrotnie nagradzany telewizyjny serial "Gotowe na wszystko", znany również polskim telewidzom. Produkcja będzie zatytułowana w oryginale podobnie jak popularna seria - "Desperate Housewives", a całość ma stanowić dość swobodną symulację wirtualnego życia.

 • Podwójne urodziny 'desperatek'

  ..."Gotowe na wszystko" posiadają oryginalny tytuł "Desperate Housewives", który dosłownie można tłumaczyć "zdesperowane gospodynie domowe". Akcja amerykańskiego serialu toczy się w fikcyjnym mieście Fairview na typowym amerykańskim przedmieściu, przy ulicy Wisteria Lane. Sąsiadki, pozornie idealne amerykańskie "panie domu", nie tylko zmagają się z szarą rzeczywistością, ale próbują też odkryć...

 • Na stałe w "Gotowych na wszystko"

  Maiara Walsch dołączy na stałe do obsady kolejnej serii "Gotowych na wszystko" (Desperate Housewives). Aktorka wystąpiła w dwóch ostatnich odcinkach poprzedniej serii.

 • Na stałe w obsadzie?

  Maiara Walsch dołączy na stałe do obsady kolejnej serii "Gotowych na wszystko" (Desperate Housewives). Aktorka wystąpiła w dwóch ostatnich odcinkach poprzedniej serii.

 • Nie zagra w "Gotowych"

  Ostatnio pojawiły się plotki , że Julianne Moore dołączy do obsady serial u "Desperate Housewives". Aktorka znana z takich hitów jak "Hannibal", czy "Godziny", oficjalnie zdementowała te informacje.

 • Serialowe heroiny

  ...w najnowszym sezonie serialu. Oryginalny tytuł telewizyjnego show to "Desperate Housewives", czyli "zdesperowane gospodynie domowe". I właśnie ten tytuł jest punktem wyjścia dla fabuły. Wydaje się, że Susan...

 • Nagrody dla "Zagubionych"

  Kolejny sukces rozbitków lotu 815! Serial "Lost" ("Zagubieni") zdobył "Złotą Nimfę" na 47. Festiwalu Produkcji Telewizyjnych w Monte Carlo. Ponadto wyróżniono między innymi serial "Gotowe na wszystko" ("Desperate Housewives").

Zdjęcia na temat: desperate housewives
Wideo na temat: desperate housewives
Dyskusje na temat: desperate housewives
 • Re: "Gotowe na wszystko" od A do Z

  co jest prymitywne ze polacy nie umieja przetlumaczyc Desperate Housewives na polski

 • Re: Serialowy przewodnik

  to maja byc seriale??? to syf jakiś, prawdziwe seriale to big bang theory, SG, walking dead, dexter, desperate housewives itp

 • Polskie wersja?

  He,he,he - chyba się pomyliło komuś. To "Desperate Housewives" są naśladownictwem "Matek, żon i kochanek". Zresztą kto wie, kto wie - może inspiracją dla autorów "DH" był polski serial..

 • Re: I wszyscy żyli długo i... no nie, nie dokładnie!

  Kocham ten serial. Obejrzałam po kilka/kilkanaście razy każdy odcinek każdego sezonu. Dla mnie fenomen. Wiem (i wcale nie uważam, żeby było to głupie), że Desperate Housewives w pewien sposób wpłynął na moją osobowość. Będę chętnie powracać do jego odcinków.

 • Re: Żegnajcie seriale!

  Z tych wszystkich pozycji znam tylko Desperate Housewives, ale tęsknić jakoś bardzo nie będę, bo to już był dobry moment na zakończenie. CSI - widziałam może ze 3 odcinki, House'a nie oglądałam, o reszcie pierwszy raz słyszę :P

 • Re: ​Nowy sezon, nowe romanse

  Pożegnałam się już z tym serialem, bo nie mam zamiaru oglądać Krawczyka-ciała astralnego na ekranie. To chyba jeszcze nie jest pewne....?! Ogólnie to już się nie mogę doczekać 1 odcinka! Chyba najlepszy polski serial! W KOŃCU! Prawie jak Desperate housewives