• Informacje na temat:

  destiny child

Artykuły na temat: destiny child
 • McDestiny's Child?

  Trio Destiny's Child podpisało umowę z siecią fastfoodów McDonald's. Dziewczyny mają stać się nową "twarzą" firmy. Piosenkarki zajmą miejsce Justina Timberlake'a, którego umowa z koncernem wygasła.

 • Oblicza Destiny's Child

  W poniedziałek, 15 listopada, ukazała się nowa, długo oczekiwana, płyta żeńskiego tria Destiny's Child, zatytułowana "Destiny Fulfilled". Singlem promującym album jest piosenka "Lose Your Breath", do której powstał ekspresyjny teledysk. Jak się okazuje, członkinie tria zainteresowane są sztuką kręcenia wideoklipów.

 • Koniec Destiny's Child?

  Beyonce Knowles ujawniła, że album "Destiny Fulfilled" może być ostatnim w karierze jej grupy Destiny's Child. Wokalistka tria z Houston dodała, że nie wyobraża sobie, by w wieku 40 lat ciągle wykonywała takie przeboje jak "Bootylicious". Dla fanów zespołu pozostaje jeszcze nadzieja, bo przypomnijmy, że obecnie Beyonce ma niespełna 24 lata.

 • Koniec Destiny's Child!

  Amerykańskie trio Destiny's Child zakończy działalność po trwającej właśnie światowej trasie. Beyonce Knowles, Kelly Rowland i Michelle Williams uznały, że lepiej pożegnać się z fanami u szczytu popularności. Wokalistki zamierzają zająć się swoimi solowymi karierami.

 • Destiny's Child: Płyta w listopadzie

  Nowy, już piąty, album amerykańskiego żeńskiego tria Destiny's Child, ukaże się w połowie listopada. Album zatytułowany został ostatecznie "Destiny Fulfilled". Pierwszym singlem będzie utwór "Lose My Breath", który pojawi się w sklepach 1 listopada.

 • Eminem przed Destiny's Child

  Album "Encore" Eminema stoczył zawziętą, ale zwycięską walkę z nową płytą Destiny's Child "Destiny Fulfilled" na liście "Billboardu". Raper pozostał na szczycie notowania, a żeńskie trio musiało zadowolić się drugą pozycją.

 • Destiny's Child uprzedzają piratów

  Nowy album Destiny's Child ukaże się dzień wcześniej niż zapowiadano. Wszystko to w celu uprzedzenia nielegalnego kopiowania płyty "Destiny Fulfilled". Trio poszło tym samym w ślady Eminema i Snoop Dogga, którzy także przyspieszyli premiery swoich albumów.

 • Beyonce o Destiny's Child

  Członkinie Destiny's Child po dwuletniej przerwie powróciły albumem "Destiny Fulfilled", który ukazał się w listopadzie 2004 roku. Przy tej okazji Beyonce Knowles opowiedziała o swoich koleżankach z zespołu: Kelly Rowland i Michelle Williams.

 • Destiny's Child: Ulubione piosenki

  Najnowszy album amerykańskiego tria Destiny's Child, zatytułowany "Destiny Fulfilled", promuje przebojowy singel "Lose Your Breath". Członkinie zespołu mają jednak swoje ulubione utwory na nowej płycie. Opowiada o nich Kelly Rowland.

 • Destiny's Child: Stroje od mamy

  W sobotę, 9 kwietnia, koncertem w japońskiej Hiroszimie, rozpoczęła się światowa trasa tria Destiny's Child. Trójka ciemnoskórych Amerykanek z Houston promuje swój ostatni album "Destiny Fulfilled". Na scenie wokalistki zaprezentują się w kreacjach The House of Dereon, firmy prowadzonej przez Tinę Knowles, mamę Beyonce, jednej z członkiń tria.