• Informacje na temat:

  di caprio dziewczyna

Artykuły na temat: di caprio dziewczyna
 • Borys Szyc opowiedział o spotkaniu gwiazdami Hollywood

  ...i powiedział, że chce mieć ze mną zdjęcie" - wyjaśnił Szyc. Na jednej z imprez, która odbywała się w trakcie festiwalu, Borys spotkał jeszcze więcej gwiazd, m.in Micka Jaggera, Leonardo di Caprio...

 • Fassbender jako Steve Jobs. Ruszyły zdjęcia

  Ruszyły zdjęcia do biograficznego filmu o życiu Steve'a Jobsa. W postać założyciela Apple'a wcieli się Michael Fassbender. Na ekranie zobaczymy również Setha Rogena i Kate Winslet.

 • Carey Mulligan: Czy znowu podbije świat?

  Już wkrótce na ekranach polskich kin zadebiutuje od dawna wyczekiwana, nowa ekranizacja słynnej powieści Francisa Scotta Fitzgeralda "Wielki Gatsby". Tytułowego bohatera filmu Baza Luhrmanna gra Leonardo Di Caprio, w postać Daisy wciela się Carey Mulligan, którą pamiętamy z tak znakomitych produkcji, jak "Drive", "Wstyd" i "Była sobie dziewczyna".

 • Kolekcja modelek Leonarda Di Caprio

  Romeo z Hollywood, Leonardo Di Caprio (32) ma chyba słabość do ślicznych dziewczyn ze świata mody.

 • Ekscentryczny wygląd Leonardo Di Caprio

  Leonardo Di Caprio, gwiazda filmów "Wielki Gatsby", "Incepcja" i "Wilk z Wall Street", cieszy się nieustającym zainteresowaniem mediów. Ostatnio spore zaskoczenie wzbudziły najnowsze zdjęcia aktora.

 • Pierwsza Polka w Actors Studio

  Joanna Ignaczewska jest pierwszą polską aktorką, która odebrała dyplom prestiżowej nowojorskiej szkoły aktorskiej Actors Studio Lee Strasberg Theatre and Film Institute.

 • Kate Winslet: "Aktorzy zasługują na więcej"

  Kate Winslet uważa, że aktorzy - mężczyźni zasługują na większe honoraria niż kobiety, bo to oni przyciągają tłumy. Młoda gwiazda, znana doskonale m.in. z "Titanica", ostro skrytykowała feministki narzekające, że w tej branży nie ma równouprawnienia.

 • "Wielki Gatsby" i rozrywka w formacie 3D

  "Wielki Gatsby" był najbardziej oczekiwanym filmem roku w Ameryce. Nie tylko przez publiczność, ale też przez handel, który przyszykował towary związane z fabułą - od brylantowych naszyjników Tiffany, po ubrania "w stylu Gatsby", czyli epoki jazzu lat 20. XX wieku... O filmie, zaraz po światowej premierze, specjalnie dla INTERIA.PL pisze Krzysztof Kłopotowski.

 • Polski aktor? Nikt by się nie zgodził...

  Peter Weir to reżyser, który doskonale wie, jak mimo pracy w systemie wielkich wytwórni Hollywood, odcisnąć na swych filmach autorskie piętno. Rozumie też doskonale, że kino to cierpliwa sztuka kompromisu.

Wideo na temat: di caprio dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.