• Informacje na temat:

  diamenty

Artykuły na temat: diamenty
 • Halina Mlynkova będzie reklamować diamenty! Zarobi pół miliona!

  Piosenkarka jest ponoć coraz bardziej rozpoznawalna również w Czechach. Sporo tam koncertuje i ma szansę na zrobienie kariery jak Ewa Farna. Okazuje się, że Halinka na "międzynarodowej" karierze może też sporo zarobić! "Do Mlynkovej zgłosiła się firma sprzedająca diamenty. Zaproponowano jej bardzo intratny kontrakt reklamowy" - zdradza "Gwiazdom" znajoma piosenkarki. Według informacji tabloidu...

 • Stefano Terrazzino: Ulubieniec Polaków

  Stefano Terrazzino to człowiek wielu talentów. Śmiało mógł zatem zrezygnować z udziału w "Tańcu z gwiazdami" na rzecz show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Diamenty

  Wszyscy kochają Romana" to rodzima wersja popularnego amerykańskiego serialu stacji CBS - "Everybody Loves Raymond". Perypetie głównego bohatera - Raya...

 • "Nieoszlifowane diamenty"

  Okazją do porozmawiania z frontmanem Moonspell stała się - wydana w połowie października 2007 roku - płyta "Under Satanae", na której znalazły się nowe wersje pamiętnej demówki "Anno Satanae", nie mniej legendarnej EP-ki "Under The Moonspell", a nawet "Serpent Angel", jedyny utwór nagrany pod szyldem Morbid God. Cóż, oldskulowców i tak się nie przekona, ale jak już robić coś takiego, to chyba właśnie w takim stylu jak Portugalczycy; w zgodzie z oryginałem, z jadem, z porządnym brzmieniem.

 • Pierwsza miłość

  Jowita znika bez śladu. Kiedy Radek odkrywa, że diamenty również zniknęły, nabiera przekonania, że Hiszpan ich zdemaskował i porwał Jowitę. Mieszkańcy...

 • Naomi oddała diamenty

  Przyjaciel Naomi Campbell poinformował w piątek, że przekazał policji w RPA trzy nieoszlifowane diamenty, które w 1997 roku dostał od supermodelki. W czwartek przed trybunałem w Hadze Campbell zeznała, że podejrzewała, iż były one "brudnego pochodzenia".

 • MacGyver

  MacGyver i jego drużyna udają się pod przykrywką do kasyna, z którego skarbca muszą wykraść diamenty, nim wpadną one w ręce terrorystów i zostaną wymienione...

 • Deuter: Śmieci i diamenty

  Na naszych stronach możecie już zobaczyć teledysk "Śmieci i diamenty" reaktywowanej w 2010 roku grupy Deuter.

 • "Dynastia": Joan Collins wciąż młoda?

  Pdobno to diamenty są wieczne, ale patrząc na Joan Collins, można odnieść wrażenie, że to właśnie ona odkryła tajemnicę nieśmiertelności.

 • Psychocukier szykuje "Diamenty"

  1 grudnia ukaże się czwarty album łódzkiej grupy Psychocukier. "Diamenty" został nagrane i opracowane brzmieniowo przez hiphopowego producenta Mikołaja Bugajaka znanego jako Noon (Grammatik, Pezet/Noon).

Zdjęcia na temat: diamenty
Wideo na temat: diamenty
 • "Pierwsza miłość": "Kawior, szampan czy diamenty?"

  Jaką rolę w życiu Aśki (Paulina Gałązka) odegra Bogumił (Bronisław Wrocławski)? Co jeszcze czeka nas w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie!

 • "Pierwsza miłość": "Pożegnasz ich ode mnie?"

  Jowita znika bez śladu. Kiedy Radek odkrywa, że diamenty również zniknęły, nabiera przekonania, że Hiszpan ich zdemaskował i porwał dziewczynę… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. "Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

Dyskusje na temat: diamenty