• Informacje na temat:

  diana ksiezna

Artykuły na temat: diana ksiezna
 • Wyszło to dopiero teraz! Chodzi o Kate i księżną Dianę!

  Księżna Kate (37 l.) i William (37 l.) właśnie rozpoczęli swoją wizytę w Pakistanie. Ich podróż już zdołała wywołać sporo sensacji. Kate postanowiła bowiem wyglądać jak… księżna Diana!

 • Naomi Watts: Nie mogę zawsze być księżną Dianą

  Podziwiana za role dramatyczne, m.in. u Lyncha, Cronenberga czy Hanekego, Naomi Watts zapragnęła zmiany. W "Mów mi Vincent" ekranowa księżna Diana zamienia koronę na... rurę do tańca i rozbawia publiczność u boku króla komedii Billa Murraya.

 • Księżna Diana: Dzień ślubu był najgorszym dniem mojego życia

  Lady Diana zmarła 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu. Już wtedy uznawana była za światową ikonę, a jej życie prywatne było pod lupą niemal wszystkich światowych mediów. Ostatnio w sieci pojawiły się(...). Pojawiają się również dramatyczne wypowiedzi dotyczące małżeńskiej udręki, prób samobójczych, skandali i bycia ówczesną celebrytką na celowniku światowych mediów. Diana była nieustannie ścigana przez...

 • Kidman jak księżna Diana?

  38-letnia Nicole Kidman ( "Żony ze Stepford" ) boi się, że zginie podobnie jak księżna Diana - w wypadku samochodowym spowodowanym przez wścibskich dziennikarzy, śledzących każdy krok gwiazd. Aktorka w niedzielę, 23 stycznia, jadąc autem na spotkanie rodzinne, musiała uciekać przed śledzącymi ją paparazzi.

 • Księżna Kate jak księżna Diana. Tylko spójrzcie na te sukienki!

  ...w niebieskiej sukience w grochy, podobnie jak Diana po narodzinach Williama.  Widać, że choć Kate nie zdążyła poznać księżnej, darzy ją ogromnym szacunkiem. ***  Zobacz więcej materiałów:

 • Knightley zagra księżną Dianę?

  Możliwe, iż Keira Knightley wcieli się w postać księżnej Diany, w mającym powstać filmie o życiu zmarłej w 1997 roku żony księcia Karola.

 • Księżna Diana okaleczała się? Szokujące doniesienia!

  .... W swoim nowym dziele Sally wspomina również, że Diana nie była święta. Obdarzała swojego męża różnymi złośliwościami i ciągle powtarzała mu, że nigdy nie zostanie królem. "Nie mieli żadnych wspólnych(...) przyjaźń. Sytuacja z Shand i ogólnie wyczuwana na królewskim dworze niechęć do Diany spowodowały, że zdaniem Bedell Smith, Lady Di zachorowała na depresję. Z książki ma wynikać, że Diana miała bulimię...

 • Zagra księżną Dianę?

  Znana z "Drzewa życia" Jessica Chastain wcielić się w rolę księżnej Diany. Nad filmem poświęconym związkowi Lady Di z kardiologiem Hasnatem Khanem pracuje reżyser Oliver Hirschbiegel.

 • Księżna Diana miała smutne dzieciństwo! "Mama ciągle płakała"

  ...31 sierpnia mija 20. rocznica śmierci księżnej Diany (+36 l.). Media wielokrotnie pisały o jej życiu u boku księcia Karola. Niewielu jednak wie, że już w dzieciństwie Diana przeżyła rodzinny dramat.

 • Koncert dla księżnej Diany

  W związku ze zbliżającą się 10. rocznicą śmierci księżnej Diany, jej synowie William i Harry postanowili uczcić ją koncertem z udziałem licznych gwiazd.

Zdjęcia na temat: diana ksiezna
Wideo na temat: diana ksiezna
 • Księżna Diana. Jak ją zapamiętaliśmy?

  Kochały ją miliony, nie tylko Anglików, a jej życie przerwał koszmarny wypadek. Śmierć księżnej Diany opłakiwał cały świat...

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Meghan Markle pozywa brytyjski tabloid! Harry zamieścił wstrząsający wpis!

  samych potężnych sił" - czytamy w jego oficjalnym oświadczeniu. W 1997 Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym uciekając przed paparazzi. (Cover Video/x-news)

 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

Dyskusje na temat: diana ksiezna
 • Re: Anna Dymna pracuje, choć jest bardzo chora i powinna zwolnić tempo!

  O marzenie , gdyby kazdy w Polsce chorowal na hipoglikemie ,Polska nie potrzebowalaby mini zdrowia , schudnij babo , nie bedziesz cierpiala na bole kregoslupa , a Syna poslij do pracy , bo jak dotad fundacja min zarabia na jego utrzymanie .zadanie fundacji KAZDEJ , to 10 % dla potrzebujacych a reszta dla mnie , to jrest rola fundacji , KSIEZNA DIANA , tez to stosowala .