• Informacje na temat:

  diana ross aktorka

Artykuły na temat: diana ross aktorka
 • Bruce Springsteen i Diana Ross nagrodzeni przez Baracka Obamę

  Prezydent Barack Obama po raz ostatni wręczył we wtorek (22 listopada) najwyższe odznaczenia cywilne USA: Prezydenckie Medale Wolności. Wśród wyróżnionych znaleźli się wybitni ludzie sztuki, rozrywki i sportu jak Michael Jordan, Robert De Niro, Diana Ross czy Bruce Springsteen.

 • Diana Ross nie zaśpiewa dla Jacksona

  ...wejdą Mya, Little Kim, Deborah Cox i Tamia. Wielką niespodzianką imprezy będzie pojawienie się dawno nie słyszanej i oglądanej Lizy Minelli, gwiazdy musicalu "Kabaret". Wybitna piosenkarka i aktorka(...) zagrał w filmie muzycznym "Czarnoksiężnik z Krainy Oz" (1979) - czyli samej Diany Ross.

 • Oscary 2016: Diane Ladd wytyka wytwórniom filmowym "chciwość i zepsucie"

  Podczas rozdania nagród AARP Movies for Grownups, wyróżniających produkcje skierowane do dorosłego widza, aktorka Diane Ladd odniosła się do polityki wytwórni filmowych, prowadzących kampanie oscarowe.

 • Warren Beatty: Słabość do wyrazistych kobiet

  Natalie Wood, Vivien Leigh, Diane Keaton, Isabelle Adjani, Madonna... Spis ekranowych partnerek Warrena Beatty mocno zazębia się z listą jego kochanek, ale na tym jego podboje się nie kończą. Brigitte Bardot, Jane Fonda, Cher, Raquel Welch, Melanie Griffith, Diana Ross, Barbra Streisand... Lista nie ma końca. Jak wyliczył biograf aktora, przez jego łóżko przewinęło się 12775 pań!

 • Florence Ballard: Zapomniana gwiazda The Supremes

  Ze szczytu na samo dno - tak w dużym skrócie wyglądało krótkie życie Florence Ballard, jednej z wokalistek amerykańskiej grupy The Supremes, w której karierę zaczynała Diana Ross.

 • Fergie przerywa milczenie w sprawie Quentina Tarantino

  Wokalistka Fergie stanęła w obronie Quentina Tarantino po tym, jak został on oskarżony o znęcanie się nad aktorkami na planie swoich filmów.

 • Monica Bellucci gospodynią w Cannes

  Włoska aktorka Monica Bellucci poprowadzi galę otwarcia i zamknięcia tegorocznego festiwalu w Cannes - poinformowali organizatorzy imprezy.

 • Monica Bellucci: Malena, Kleopatra, Persefona

  Najpopularniejsza włoska aktorka. Mimo że Monica Bellucci ma już ponad 50 lat, wciąż uznawana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet świata.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" : Katarzyna Zielińska triumfuje

  Katarzyna Zielińska wygrała 6. odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorka wcieliła się w postać Queen Latifah i brawurowo zaśpiewała piosenkę "When You’re Good to Mama".

 • Monica Bellucci: Czy ona się starzeje?

  ...​"Im jestem starsza - tym jestem piękniejsza" - twierdzi Monica Bellucci, aktorka wielokrotnie wymieniania wśród najseksowniejszych kobiet kina. W środę, 30 września, gwiazda kończy 51 lat.