• Informacje na temat:

  diane kruger dziecko

Artykuły na temat: diane kruger dziecko
 • Diane Kruger odkrywa swoją tożsamość

  W scenie otwierającej thriller "Tożsamość" pędząca po jednym z berlińskich mostów taksówka nieoczekiwanie zmienia kierunek. Samochód taranuje balustradę i spada w czeluść lodowatej wody. - Po raz pierwszy przyszło mi zmierzyć się z taką ilością wyczynów kaskaderskich - mówi Diane Kruger, która postanowiła pokazać, że - choć sprawia wrażenie kruchej istoty - jest twardą dziewczyną.

 • Diane Kruger spodziewa się dziecka

  Diane Kruger spodziewa się pierwszego dziecka. Ojcem jest partner aktorki, Norman Reedus.

 • Diane Kruger: Ikona stylu

  Jest piękna, elegancka i utalentowana. Diane Kruger zachwyca nie tylko kunsztem aktorskim, ale i urodą oraz doskonałym wyczuciem stylu. Diane Kruger - gwiazda ekranu i wybiegów.

 • Diane Kruger dała się zniewolić

  Już od 8 kwietnia piękną Diane Kruger będziemy mogli zobaczyć w thrillerze "Cień". Aktorka gra żonę milionera, w której zakochuje się chroniący ją agent. Gwiazda podkreśla, że jest przeciwieństwem swojej bohaterki - ceni niezależność.

 • Cannes 2017: Złota Palma dla "The Square"

  Dosyć niespodziewanie to komediodramat "The Square" Szweda Rubena Östlunda otrzymał w niedzielę, 28 maja, Złotą Palmę 70. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Sofia Coppola została nagrodzona za najlepszą reżyserię, a Diane Kruger i Joaquin Phoenix za najlepsze kreacje aktorskie.

 • Zbiorowe szaleństwo w Cannes

  Tego jeszcze w Cannes nie było. Dziennikarzy i widzów ogarnęło prawdziwe szaleństwo przed jednym z największych wydarzeń tegorocznego festiwalu - światową premierą "Bękartów wojny" w reżyserii Quentina Tarantino oraz udziałem Brada Pitta i Diane Kruger. Od samego rana na Francuskiej Riwierze rozgrywają się iście dantejskie sceny.

 • "Podwójny kochanek" zainauguruje festiwal T-Mobile Nowe Horyzonty

  ...(Złota Palma za najlepszą reżyserię) oraz "W ułamku sekundy" Fatiha Akina (Złota Palma dla Diane Kruger jako najlepszej aktorki). Wśród gości festiwalu znaleźli się chociażby irańscy reżyserzy(...) najnowszy film François Ozona do wczesnych filmów Romana Polańskiego, takich jak "Dziecko Rosemary" czy "Wstręt". Zwroty akcji i napięcie, jakie osiąga w swoim filmie francuski reżyser, sprawiły, że...

 • Polski reżyser w jury festiwalu w Wenecji

  Sleep" oraz włoski reżyser Francesco Munzi. W jury są też reżyser z Tajwanu Hou Hsiao-hsien, laureat Złotego Lwa w Wenecji za film "A City of Sadness", aktorka Diane Kruger ("Bękarty wojny"), reżyserka...

 • Chloe Sevigny u Agnieszki Holland

  ...wystąpią: Ed Harris ( "Godziny" ) i Diane Kruger ( "Troja" ).

 • Polański przyjechał do Łodzi

  ...się w 2000 roku. Na Festiwalu gościły gwiazdy światowego kina, m.in. reżyserzy Oliver Stone, David Lynch, Istvan Szabo oraz aktorzy Charlize Theron, Diane Kruger, Ralph Fiennes czy Val Kilmer(...) swój kolejny film, "Dziecko Rosemary" - nakręcony w Hollywood satanistyczny thriller z udziałem Mii Farrow i muzyką Krzysztofa Komedy. W pierwszej połowie lat 70. Polański zrealizował w Hollywood...