• Informacje na temat:

  diaz i angelina

Artykuły na temat: diaz i angelina
 • Aniston uniknęła spotkania z Jolie

  Aniston dowiedziała się, że na przyjęciu obecna jest partnerka jej byłego męża Brada Pitta, Angelina Jolie, zdecydowała się natychmiast stamtąd wyjść. Jedna z obecnych na przyjęciu osób powiedziała dziennikarzowi gazety: "Żona szefa jednej ze stacji telewizyjnych, która siedziała przy stoliku z Aniston, powiedziała: O, jest tu Cameron Diaz i Angelina Jolie! , wtedy Jennifer zbladła i oświadczyła...

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • Zarabiają po 30 milionów dolarów

  Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" Sarah Jessica Parker i Angelina Jolie są najlepiej opłacanymi aktorkami w Hollywood - wynika z najnowszego zestawienia magazynu "Forbes". W ciągu roku obie aktorki zgromadziły na swoich kontach 30 mlionów dolarów.

 • Angelina Jolie bierze męskie role

  Angelina Jolie, 35-letnia gwiazda Hollywood, nie zwalnia tempa i występuje w kolejnych przebojowych produkcjach. Niedługo do kin trafi "Salt", a po tym "The Tourist" i być może sequel "Wanted". Każdy z tych obrazów to jednak film akcji - czyżby Jolie utknęła w tym jednym gatunku?

 • Kobiety Brada Pitta zarabiają najwięcej

  Aktorka Angelina Jolie jest najlepiej zarabiającą aktorką Hollywood - ubiegły rok przyniósł jej 27 milionów dolarów. Zaraz za nią plasuje się była żona jej partnera Brada Pitta, Jennifer Aniston , której konto zasiliło 25 milionów dolarów - wynika z wyliczeń magazynu "Forbes".

 • A. Jolie: Pocałunek pod jemiołą

  Angelina Jolie ( "Sky Kapitan i świat jutra" ) znalazła się na czele listy gwiazd, które brytyjscy mężczyźni najchętniej obdarzyliby pocałunkiem pod jemiołą. Ankietę zorganizowała witryna Sky Movies. Aż 31% uczestników zabawy zadeklarowało, że świąteczny pocałunek najchętniej złożyłoby na wargach 29-letniej piękności.

 • Beckham "najbardziej olśniewającą gwiazdą"

  ..., uczyniły z niej ikonę mody oraz królową stylu" - dodał. Inne gwiazdy, które znalazły się w rankingu Max Factor to Keira Knightley, Michelle Obama, Kim Cattrall, Cameron Diaz, Megan Fox oraz Leona Lewis...

 • Jolie dostanie 20 mln dolarów za występ w "Salt 2"

  20 mln dolarów zażądała Angelina Jolie za występ w drugiej części amerykańskiego thrillera "Salt". Producenci są skłonni hollywoodzkiej gwieździe wypłacić taką gażę. To ona bowiem jest gwarantem sukcesu.

 • Inwazja wirtualnych gwiazd

  Po tym, jak Angelina Jolie wcieliła się w Larę Croft, bohaterkę słynnej gry komputerowej, w filmie "Tomb Raider" , hollywoodzcy producenci postanowili przenieść na ekran kinowy kolejną wirtualną gwiazdę. Tym razem postawiono na T-Baby, nowy symbol seksu w cyberprzestrzeni. Kandydatkami do zagrania T-Baby są Cameron Diaz i Jennifer Lopez.

 • Największe gaże w Hollywood

  Julia Roberts ( "Ocean Twelve" ) i Cameron Diaz ( "Gangi Nowego Jorku" ) znalazły się na szczycie listy najlepiej zarabiających gwiazd w Hollywood. Obie aktorki otrzymały w tym roku rekordowe gaże wynoszące aż 20 milionów dolarów. Listę opracował branżowy magazyn "Hollywood Reporter".

Wideo na temat: diaz i angelina
 • Diaz

  Rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. W Genui zbierają się najważniejsi politycy świata, a także tysiące protestujących alterglobalistów. W mieście panuje ogromne napięcie, a sytuacja wymyka się spod kontroli w dniu, w którym podczas starć z policją ginie 23-letni Carlo Giuliani. Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.

 • Portret o zmierzchu

  Atrakcyjna trzydziestoparoletnia Marina pracuje jako psycholog z trudnymi dziećmi. Jej życie wydaje się poukładane i szczęśliwe. Ale to pozory. Marina przechodzi bowiem głęboki kryzys małżeński i zawodowy. Nie kocha męża, porażają ją też wszechobecna obojętność i znieczulica, które widzi na każdym kroku. Pewnego wieczoru, po naprawdę pechowym dniu, Marina niespodziewanie staje się ofiarą przemocy seksualnej. Przeżyte upokorzenie i ból wywracają jej świat do góry nogami. Odtąd jedynym, czego...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.