• Informacje na temat:

  diaz zdjęcia

Artykuły na temat: diaz zdjęcia
 • Diaz zastąpiła Bullock

  Cameron Diaz dołączyła do obsady "Annie" Willa Glucka ("Łatwa dziewczyna", "To tylko sex"). Aktorka ma wcielić się w dyrektorkę sierocińca, czyli w postać, którą początkowo miała zagrać Sandra Bullock.

 • Diaz wygrała proces o zdjęcia

  Amerykański sąd uznał winę fotografa, który szantażował Cameron Diaz ( "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" , "Vanilla Sky" ) zdjęciami topless, pochodzącymi z początków kariery aktorki. Jak ustalili prokuratorzy, John Rutter sfałszował podpis kobiety na dokumencie zrzeczenia się praw do zdjęć, a następnie zażądał od niej trzech i pół miliona dolarów.

 • Diaz wyzwoloną nauczycielką

  Cameron Diaz wystąpi w pikantnej komedii "Bad Teacher" - poinformował magazyn "Variety".

 • Diaz u Scorsese

  Amerykańska gwiazda Cameron Diaz prawdopodobnie wystąpi wraz z Leonardo DiCaprio w najnowszej produkcji Martina Scorsese "Gangs of New York". Budżet filmu wynosi 80 mln dolarów, a zdjęcia mają rozpocząć się tego lata w Rzymie.

 • Cameron Diaz o macierzyństwie podczas izolacji

  Słynna amerykańska aktorka Cameron Diaz na początku tego roku urodziła córkę. W najnowszym wywiadzie gwiazda opowiedziała, jak macierzyństwo zmieniło jej życie. I przyznała, że doświadczała społecznej izolacji, zanim nastąpił wybuch pandemii koronawirusa. "Ostatnie miesiące były dla mnie niczym kwarantanna" - stwierdziła.

 • Rodzinny spór Cameron Diaz

  Cameron Diaz ( "Ostrożnie z dziewczynami" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) najprawdopodobniej zagra w komedii "In Her Shoes", przygotowywanej przez firmy Fox 2000 i Scott Free Productions. Będzie to opowieść o konflikcie pomiędzy dwiema siostrami, reprezentującymi przeciwstawne filozofie życiowe. Reżyserią obrazu zainteresowany jest Curtis Hanson ( "Tajemnice Los Angeles" , "8. Mila" ).

 • Diaz i Timberlake znowu razem

  Była para - Cameron Diaz i Justin Timberlake - wróci do siebie, chociaż jedynie na ekranie w nowym filmie "Bad Teacher".

 • Wielki przekręt Diaz i Firtha

  Rozśmieszanie ludzi to poważna sprawa - przekonują Cameron Diaz i Colin Firth, gwiazdy produkcji "Gambit, czyli jak ograć króla", diabelnie inteligentnej komedii o niezwykłym przekręcie. Aktorzy przyznają jednak, że bawili się świetnie w trakcie kręcenia zdjęć do filmu Michaela Hoffmana.

 • Cameron Diaz w "Artemis Fowl"

  Hollywoodzka gwiazda Cameron Diaz ( "Aniołki Charliego" , "Vanilla Sky" , "Męska gra" ) negocjuje swój udział w najnowszej produkcji studia Miramax. Film ma być adaptacją głośnej powieści Eoina Colfera "Artemis Fowl".

 • Ben Stiller i Cameron Diaz kłamią

  Ben Stiller ( "Genialny klan" ) i Cameron Diaz ( "Vanilla Sky" ) wystąpią w remake'u komedii "Billy kłamca" Johna Schlesingera z 1963 roku. Prace nad realizacją filmu trwają już od dłuższego czasu.