• Informacje na temat:

  dido piosenkarka

Artykuły na temat: dido piosenkarka
 • Dawno niewidziana Dido przyłapana przez paparazzich

  ...47-letnia Dido od wielu lat rzadko pokazuje się publicznie. Jak dziś wygląda i co dzieje się w jej życiu?

 • Dido atakuje krytyków

  Brytyjska piosenkarka Dido zaatakowała niedawno angielskich krytyków. Artystce nie podoba się, kiedy określają oni jej utwory jako "mdłe". 32-letnia autorka przeboju "Thank You" była zachwycona pozytywnym reakcjami Amerykanów na swoją twórczość. Ubolewała natomiast, że jej rodacy uznali album "No Angel" za "nudny i pozbawiony wyobraźni".

 • Nigdy nie brzmiał lepiej!

  ..., która przygotuje swoją interpretację "Single Ladies" z repertuaru Beyoncé i utwór "Every Time We Say Goodbye", czyli słynny klasyk Cole Portera. W zestawie znajdą się również nowe utwory Dido i Cee-Lo...

 • Dido: Inspirujące imprezy

  Dido, o której było ostatnio cicho, przygotowuje się do nagrania nowej płyty. Brytyjska wokalistka w specyficzny sposób szuka inspiracji - Dido imprezuje tak wiele, jak tylko się da. Trwa to już ponad rok.

 • Piosenkarka popiera terrorystów?

  Brytyjska wokalistka Dido wzbudziła kontrowersje, wykorzystując na najnowszej płycie utwór kojarzony z Irlandzką Armią Republikańską (IRA).

 • Dido: Rok przerwy

  Znana angielska wokalistka Dido Armstrong postanowiła odpocząć od show-biznesu i weźmie sobie rok wolnego. Jak sama ujawniła, w tym czasie ma zamiar podróżować po świecie i szukać nowych muzycznych inspiracji.

 • Dido: Album jeszcze w tym roku

  Dido, brytyjska wokalistka pop, pracuje już nad kolejnym wydawnictwem. Premiera następcy "No Angel" planowana jest jeszcze w tym roku. Z tego, co mówi 32-letnia piosenkarka, płyta będzie dużo ambitniejsza od jej przebojowego debiutu.

 • Dido: "Teksty to tajemnica"

  Dido nie chce zdradzić właściwego znaczenia tekstów swoich piosenek, mimo licznych próśb ze strony fanów i dziennikarzy.

 • Dido wraca w 2007 roku

  Trochę zapomniana brytyjska wokalistka Dido zapowiedziała premierę nowej płyty. Następca kasowego "Life For Rent" (2003) trafi do sklepów w przyszłym roku. "Jestem pełna pary i bardzo dumna z moich nowych piosenek" - komentuje piosenkarka.

 • Dido: Chcę napisać musical z Eminemem

  Dido, brytyjska wokalistka pop, która podbiła światowe listy przebojów utworem "Thank You" ma ochotę kontynuować swą współpracę z Eminemem. Piosenkarka ma zamiar napisać hiphopową wersję klasycznego musicalu "My Fair Lady".

Wideo na temat: dido piosenkarka
 • Dido: Prawie wyszłam za Polaka!

  Popularna piosenkarka została zapytana o jej dotychczasowe kontakty z Polską. Okazuje się, że Dido nasz kraj nie jest do końca obcy. Jej mama miała w pewnym stopniu polskie korzenie, ale na tym nie koniec jej "polskich koneksji". (Źródło: Dzień Dobry TVN)

 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...