• Informacje na temat:

  diego armando maradona

Artykuły na temat: diego armando maradona
 • Został dziadkiem

  Jeden z najlepszych piłkarzy w historii, a obecnie trener reprezentacji Argentyny Diego Maradona został dziadkiem. Jedna z jego córek - Giannina urodziła w madryckim szpitalu synka, któremu wybrano imię Benjamin.

 • Piłkarskie Koziołki dla Kusturicy

  90 seansów, ponad 130 filmów, z 30 krajów będzie można zobaczyć podczas 27. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino"!, który rozpocznie się 6 grudnia w Poznaniu - poinformował w środę dyrektor festiwalu Jerzy Moszkowicz. Nagrodę specjalną tegorocznej edycji imprezy - Piłkarskie Koziołki - przyznano Emirowi Kusturicy za film "Maradona by Kusturica".

 • Gwiazdy i celebryci w Wenecji

  Catherine Deneuve, Uma Thurman, Al Pacino, Ethan Hawke i Emma Stone - to największe gwiazdy zakończonego w sobotę, 6 września, 71. festiwalu filmowego w Wenecji. Jak co roku na czerwonym dywanie pojawiły się też włoskie "gwiazdki" i celebryci.

Wideo na temat: diego armando maradona
 • Figurantka, Sezon 1

  "Figurantka" to najnowszy serial komediowy telewizji HBO. Stworzona przez nominowanego do Oscara Armando Iannucciego produkcja to celna, a przede wszystkim zabawna satyra na współczesną politykę. Selina Meyer (Julia Louis-Dreyfus) jest rozwiedzioną samotną matką, byłym senatorem i kandydatką na stanowisko prezydenta, a obecnie wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Selina chce zmieniać świat na lepsze, ale - paradoksalnie - bycie jedną z najważniejszych osób w państwie czyni tę misję...

 • Pod ochroną

  Próba wyrwania się ze spirali domowej przemocy w obiektywie Wojciecha Staronia. Mały Matias po powrocie ze szkoły znajduje swoją matkę w kałuży krwi. Laurze udaje się przeżyć, ale po wyjściu ze szpitala wie już, że ani ona, ani jej ośmioletni syn nie wrócą do agresywnego ojca rodziny. Rozpoczynają wędrówkę w poszukiwaniu azylu, który pozwoli im rozpocząć nowe, wolne od ciągłego strachu życie.

 • Ojcze Nasz. Krew z krwi

  Znakomity debiut o środowisku nielegalnych imigrantów z Meksyku w USA oraz o skradzionej tożsamości. Ta prowokująca historia to również dogłębna analiza człowieka pragnącego być kochanym. Juan i Pedro spotykają się w ciężarówce pełnej meksykańskich imigrantów jadących bez dokumentów do Nowego Jorku. Pedro pokazuje Juanowi zapieczętowany list od matki i opowiada nowemu przyjacielowi, że jedzie na pierwsze spotkanie ze swoim ojcem Diego, bogatym restauratorem, którego dotąd nie wiedział....