• Informacje na temat:

  dieta jedz i chudnij

Artykuły na temat: dieta jedz i chudnij
 • Cichopek: Jak jeść i chudnąć?

  .... Zapominamy, że dieta nie powinna sprawiać nikomu przykrości i być katuszą. To jest przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych. Cieszę się, że za pośrednictwem tej książki udało się tę wiedzę przekazać - wyjaśnia dietetyk Anna Wybrańska. Książka Kasi Cichopek "Jedz, chudnij i ciesz się sobą" ukazała się nakładem wydawnictwa Rodzinne, wydawcy pierwszej książki aktorki.

 • Gwiazdy chudną na potęgę

  ...... dostał pracę. Do roli Thora musiał przytyć 10 kg, zaś, by zagrać żeglarza-rozbitka w nowym filmie Rona Howarda, konieczna była dieta głodowa. - Jem 600 kalorii dziennie. To tyle, ile ma koktajl...

 • Ma swoje słabości...

  Jak odżywiają się Polacy? Magda Wójcik : - Nie jest najlepiej. Coraz częściej chcemy jeść szybko i sięgamy po niezdrowe rzeczy, nie mamy czasu na przygotowywanie jedzenia. Efekt jest taki, że na(...) od czasu do czasu można zgrzeszyć i nic się nie stanie. Oprócz jedzenia ważny jest jeszcze ruch. Uprawia pani sport? - Jestem szczęśliwą opiekunką dwóch piesków, które mobilizują mnie do spacerów...

 • "Salonowe rewolucje" nowością Polsat Cafe

  Magda Gessler poprowadzi rewolucje w kuchni, za to słynny stylista fryzur polskich gwiazd Leszek Czajka będzie wprowadzał zmiany w salonach fryzjerskich. "Salonowe rewolucje" - to jedna z nowości, jakie na wiosnę przygotowała stacja Polsat Cafe.

 • Przyziemna praca? Wstyd i strata czasu

  Aktorka chętnie chwali się swoją imponującą kolekcją ubrań i butów we wszystkich barwach tęczy. Także jej serialowa bohaterka to kolorowy ptak, z którym trudno się nudzić. Ostatnio wpada w szał z powodu nowego zajęcia swojego męża.