• Informacje na temat:

  dieta kelly osbourne

Artykuły na temat: dieta kelly osbourne
 • Czekoladowa dieta Kelly Osbourne

  Ponad 6 kilogramów schudła w ostatnim czasie Kelly Osbourne. 21-letnia wokalistka nie zalicza się do osób szczupłych, nic więc dziwnego, że pomyślała o diecie, choć specjaliści zapewne by nie polecali takiej metody gubienia nadmiaru ciała. Spadek wagi to efekt tego, że córka Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów obecnie mieszka sama.

 • Kelly Osbourne lżejsza o 32 kilogramy

  Jeszcze przed dwoma laty Kelly Osbourne nie miałaby odwagi pokazać się w bikini. Teraz schudła 32 kilogramy i z przyjemnością w nim pozuje.

 • Ozzy na diecie

  Herbatka ziołowa zamiast whisky Jacka Danielsa - to nowa dieta Ozzy'ego Osbourne'a, który przygotowuje się do światowej trasy. Przed dwumiesięcznym tournee wokalista Black Sabbath będzie zajadał się owocami i rybami, aby odbudować formę.

 • Dumna, że schudła

  Kelly Osbourne widzowie poznali w programie reality "Rodzina Osbourne'ów". Wtedy, jako rozhukana nastolatka nie przywiązała wiele wagi do swojego wyglądu. Dziś, po długiej walce z nadwagą, Kelly podkreśla, że jest dumna ze swojego wyglądu.

 • Przytyła czy jest w ciąży?

  .... Z tego powodu nabieram masy mięśniowej, a to mi się nie podoba. Staram się zbalansować dietę" - dodała. Celebrytka Kelly Osbourne twierdzi natomiast, że Lady Gaga jest w ciąży! "Uważam tak, ponieważ ostatnio zakrywa całe swoje ciało, co nie umknęło mojej uwadze. Jej styl uległ zmianie. Nie farbuje włosów, a tego nie można robić w ciąży" - twierdzi córka Ozzy'ego Osbourne. Zobacz teledyski...