• Informacje na temat:

  dieta liszowskiej

Artykuły na temat: dieta liszowskiej
 • Intensywna dieta Liszowskiej

  Znajomi Liszowskiej (31 l.) zdradzają w "Fakcie", że jest ona do szaleństwa zakochana w szwedzkim biznesmenie Oli Serneke. Podobno "żyje od jednej rozmowy telefonicznej do następnej". Poświęca mu(...) dziewczyn" - mówi informator. Zobacz również: Liszowska jest zdruzgotana Narzeczony Liszowskiej ma dziecko Koszmarna sukienka Liszowskiej...

 • Przybywa Joanny Liszowskiej

  O wygląd Joanny Liszowskiej (28 l.) zaczyna się troszczyć "Super Express". Jak podkreśla gazeta, aktorka ostatnio prezentuje nieco "obfitsze niż pół roku temu wdzięki".

 • Intensywna dieta Liszowskiej

  Joasia Liszowska usiłuje w trybie natychmiastowym zrzucić nadprogramowe kilogramy, które, jak wiadomo, uparcie powracają do niej po każdej kuracji odchudzającej. Tym razem aktorka ma jednak silną motywację - chce wyglądać szczupło w sukni ślubnej.

 • "Tylko taniec...": Kłótnia jurorów

  Już w piątek, 16 marca, przeniesiemy się do świata tańca. W trzecim odcinku programu "Tylko taniec. Got To Dance" poznamy nowe taneczne talenty i dowiemy się, czy jurorzy są zgodni w swoich ocenach?

 • Pracowite urodziny Liszowskiej

  ...z narzeczonym i dwójką przyjaciół wybrała się na prywatkę, żeby uczcić kolejną rocznicę urodzin w zaciszu domowym. Zobacz również: Liszowska wybrała teatr Intensywna dieta Liszowskiej...

 • Liszowska chce schudnąć na ślub

  Dla mężczyzny można zrobić wiele. Nawet ... zmienić się. Joanna Liszowska postanowiła dla swojego ukochanego schudnąć. Ale to przecież już nie pierwszy raz.

 • Liszowskiej nie wolno schudnąć

  Od 6 września widzowie będą mogli śledzić losy kobiet z serialu "Przyjaciółki". Joanna Liszowska, która gra jedną z nich, od producentów dostała polecenie służbowe - nie może się odchudzać!

 • Szczęśliwa, jak nigdy wcześniej

  To najgorętsze nazwisko drugiej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Joanna Liszowska jest utalentowana, spontaniczna i udowadnia, że nie trzeba nosić rozmiaru XS, by oczarować widzów.

 • Joanna Liszowska za dużo schudła! "Muszą wypchać ją watą"!

  W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" panika! Wszystko z powodu Joanny Liszowskiej (36 l.), która przesadziła z dietą i teraz szerokie stroje przestały pasować!

 • Joanna Liszowska chudnie w oczach! Pochwaliła się nowym zdjęciem!

  ...najnowszym zdjęciu gwiazdy, widać po jej twarzy, jak bardzo schudła.  "Dość z odchudzaniem, jest cudownie", "Wow, jaka chudzina. Brawo" - pisali internauci.  A wam jak podoba się metamorfoza Liszowskiej...

Wideo na temat: dieta liszowskiej
 • Raj: nadzieja

  Ostatnia (po "Raj: miłość" i "Raj: wiara") filmowej trylogii o trzech cnotach chrześcijańskich (miłość, wiara, nadzieja) Ulricha Seidla, którą scala tytuł "Raj". Trzynastoletnia Melanie spędza wakacje w austriackich Górach Wechsel na obozie dla otyłych nastolatek. Jej matka Teresa (bohaterka pierwszej części trylogii Raj: miłość) wyjechała do Kenii w poszukiwaniu "beach boysów", a dewocyjnie wierząca ciotka Anna Maria (bohaterka drugiej części trylogii Raj: wiara) szerzy katolicyzm chodząc z...