• Informacje na temat:

  dieta rubik

Artykuły na temat: dieta rubik
 • Piotr Rubik (48 l.) znów ma problemy z wagą? Postanowił się odchudzić!

 • Piotr Rubik: Wkrótce ślub?

  Popularny kompozytor już wkrótce zamierza poślubić swą wybrankę - modelkę Agatę Paskudzką (19 l.). Piotr Rubik (38 l.) na razie nie podaje daty ślubu, chcąc zachować ją w tajemnicy.

 • Piotr Rubik z rodziną na obiedzie. Posiłek wywołał lawinę komentarzy. Żona muzyka odpowiedziała hejterom!

  Zdjęcie Agaty Rubik (33 l.) na Instagramie wywołało lawinę komentarzy. Poszło o dietę jej męża...

 • Anja Rubik nie wierzy w trendy

  Anja Rubik, światowej sławy modelka, która brała udział w kampaniach największych projektantów, jurorka i prowadząca polską edycję "Project Runway", zamierza wypuścić na rynek własną linię ubrań!

 • Piotr Rubik skończył z alkoholem! Miał z nim problem?

  Piotr Rubik (46 l.) zapowiada zmiany w swoim życiu!

 • Jak powstają przeboje?

  Skąd się biorą melodie? Czym jest i jak wymyślić chwytliwy riff? Co takiego magicznego jest w procesie komponowania? Czołowi autorzy muzyki specjalnie dla INTERIA.PL zdradzają kulisy tworzenia.

 • Cichopek o swojej diecie: Jem nawet szarlotkę

  ...na zdrowe jedzenie i oszczędzenie godzin na jego przygotowanie. Dieta 1500 kalorii pozwalała mi zachować świetną figurę. Długo na niej jednak nie wytrwałam" - opowiada. Zaraz po urodzeniu synka(...) odchudzanie, a przede wszystkim zdrowe żywienie. Dieta polega na codziennym zjadaniu pięciu posiłków, które również przywozi jej firma cateringowa. Jest więc śniadanie z musli, potem drugie. Na obiad...

 • TVN Style: Jesień z nowościami

  W nachodzącym sezonie jesiennym kobieca telewizja TVN Style zaproponuje swoim widzom nowe programy polskie i zagraniczne. W ramówce na zabraknie również seriali oraz premierowych odcinków popularnych programów, np. "66 niezapomnianych programów TV".

 • Rubikowie przesadzają z odchudzaniem?

  Kiedyś Piotr Rubik (44 l.) był grubaskiem i zawzięcie walczył, by zrzucić zbędne kilogramy. Ostatnio muzyk przesadził jednak z odchudzaniem. Nie brak głosów, że wymknęło się mu ono spod kontroli...

 • Szczęśliwa, jak nigdy wcześniej

  To najgorętsze nazwisko drugiej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Joanna Liszowska jest utalentowana, spontaniczna i udowadnia, że nie trzeba nosić rozmiaru XS, by oczarować widzów.

Wideo na temat: dieta rubik
 • Piotr Rubik o swoim odchudzaniu i diecie: Odstawiłem słodycze, odstawiłem mięso i przerzuciłem się głównie na warzywa

  Piotr Rubik jest obecnie na diecie. Ile kilogramów udało mu się schudnąć? W wywiadzie z Mateuszem Hładkim opowiedział o swojej walce z otyłością. - Odstawiłem słodycze, odstawiłem mięso i przerzuciłem się głównie na warzywa – wyjaśnił. Okazuje się, że na takiej diecie Rubik schudł już 12,5 kg. A to nie wszystko... (DDTVN/x-news)

 • Raj: nadzieja

  Ostatnia (po "Raj: miłość" i "Raj: wiara") filmowej trylogii o trzech cnotach chrześcijańskich (miłość, wiara, nadzieja) Ulricha Seidla, którą scala tytuł "Raj". Trzynastoletnia Melanie spędza wakacje w austriackich Górach Wechsel na obozie dla otyłych nastolatek. Jej matka Teresa (bohaterka pierwszej części trylogii Raj: miłość) wyjechała do Kenii w poszukiwaniu "beach boysów", a dewocyjnie wierząca ciotka Anna Maria (bohaterka drugiej części trylogii Raj: wiara) szerzy katolicyzm chodząc z...