• Informacje na temat:

  dieta skrzyneckiej

Artykuły na temat: dieta skrzyneckiej
 • Tak Katarzyna Skrzynecka zajmuje się chorym mężem! Wzruszające

  Katarzyna Skrzynecka (49 l.) musiała przejąć obowiązki głowy rodziny i zająć się mężem Marcinem Łopuckim (45 l.), który kilka tygodni temu przeszedł operację. Ukochany gwiazdy wymaga teraz specjalnej diety, by szybko móc wrócić do zdrowia.

 • Skrzynecka: Krótki macierzyński

  Wie, że realizacja jej planu nie będzie łatwa. Jednak czuje, że wszystko musi się udać.

 • Odchudzona Kasia Skrzynecka pozuje w bikini

  ...48-letnia gwiazda schudła w ostatnim czasie 15 kg. Wcześniej niespecjalnie przejmowała się zbędnymi kilogramami. W 2010 roku urodziła córkę i, jak mówiła w wywiadach, nie w głowie jej katowanie się na siłowni czy restrykcyjna dieta. "Odkąd urodziła się moja córka, dużo się zmieniło. Jeśli mam taki wybór, żeby tę jedyną wolną godzinę dziennie spędzić na bieżni w fitness klubie lub z moim...

 • Załatwia pracę chłopakowi

  Marcin Łopucki, kulturysta, instruktor fitness oraz mistrz Europy w fitness, chciałby pracować w telewizji. O pracę dla niego stara się jego narzeczona... Katarzyna Skrzynecka.

 • Katarzyna Skrzynecka szczerze o swojej metamorfozie! Wciąż chudnie!

  Katarzyna Skrzynecka (48 l.) po wielu latach walki z nadwagą w końcu może pochwalić się niesamowitymi efektami diety i ćwiczeń. Teraz jednak przyznaje, że była to trudna bitwa.

 • Już wróciła do pracy

  Zapowiadała szybki powrót do pracy. Ale chyba nikt się nie spodziewał, że będzie on tak błyskawiczny. I tak triumfalny.

 • Katarzyna Skrzynecka w końcu wyjawiła prawdę! Chodzi o operacje

  ..., dlatego nie wyklucza delikatnych zabiegów estetycznych. "Niech to będzie lekkie wygładzenie bruzdy policzkowej, a nie napompowany mutant" - mówi gwiazda.  Co sądzicie o takim podejściu Skrzyneckiej...

 • Szczęśliwa, jak nigdy wcześniej

  To najgorętsze nazwisko drugiej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Joanna Liszowska jest utalentowana, spontaniczna i udowadnia, że nie trzeba nosić rozmiaru XS, by oczarować widzów.

 • Kasia Skrzynecka nie powiedziała ostatniego słowa! Dalej chudnie!

  Kasia Skrzynecka (48 l.) od kilku dobrych tygodniu zachwyca fanów swoją figurą. Aktorka chudnie w oczach i nie ma zamiaru poprzestawać! Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się nowe zdjęcie i znów Kasia wywarła spore wrażenie!

 • Katarzyna Skrzynecka: List miłosny od męża

  ...powodu kompleksów. - Nie będę ślepo goniła za perfekcyjną sylwetką i dietami - wyznaje aktorka. Akceptuje siebie taką, jaką jest, bo najważniejszy mężczyzna w jej życiu, mąż Marcin Łopucki (44(...) nowoczesna kobieta?"- pyta mąż Katarzyny Skrzyneckiej. - Oni bardzo się kochają. Dopasowali się idealnie. A ludzie im po prostu zazdroszczą - mówi ich znajomy. Marcin to domowy mężczyzna. Uwielbia...

Zdjęcia na temat: dieta skrzyneckiej
Wideo na temat: dieta skrzyneckiej
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Raj: nadzieja

  Ostatnia (po "Raj: miłość" i "Raj: wiara") filmowej trylogii o trzech cnotach chrześcijańskich (miłość, wiara, nadzieja) Ulricha Seidla, którą scala tytuł "Raj". Trzynastoletnia Melanie spędza wakacje w austriackich Górach Wechsel na obozie dla otyłych nastolatek. Jej matka Teresa (bohaterka pierwszej części trylogii Raj: miłość) wyjechała do Kenii w poszukiwaniu "beach boysów", a dewocyjnie wierząca ciotka Anna Maria (bohaterka drugiej części trylogii Raj: wiara) szerzy katolicyzm chodząc z...