• Informacje na temat:

  diety znanych aktorek

Artykuły na temat: diety znanych aktorek
 • "Prokurator": Sekret diety Dominiki Ostałowskiej

  Trwają zdjęcia do nowego serialu TVP2 "Prokurator". W jednym z odcinków wystąpi Dominika Ostałowska. Na planie aktorka zaprezentowała swój nowy image. "Jestem na diecie jaskiniowca" - mówi z uśmiechem, zdradzając sekret swojej przemiany.

 • Aleksandra Woźniak: 22 lata w branży

  Aleksandra Woźniak wraca na ekrany. Aktorka znana z serialu "13. posterunek", gdzie w latach 90. występowała u boku Cezarego Pazury, dołączyła do obsady "Barw szczęścia". Woźniak obecnie mieszka w Gdańsku, ale "Warszawa zawsze będzie moim miejscem" - mówi.

 • "M jak miłość": Sekretne diety gwiazd

  Prawie każdy z nas, choć raz w życiu próbował pozbyć się zbędnych kilogramów. Problem z nadwagą nie omija także celebrytów. Na szczęście większość z nich z rozsądkiem podchodzi do problemu i zamiast katować się monodietami, skłania się w stronę właściwie zbilansowanego menu.

 • Beata Tyszkiewicz: Buty ważniejsze od jedzenia

  "Bardzo ważne były dla mnie zawsze buty" - wyznaje Beata Tyszkiewicz w książce "Elegantki. Moda ulicy lat 50. i 60. XX wieku". Gdy przed laty aktorka zatrzymała się z dłuższą wizytą w Paryżu, potrafiła oszczędzać na jedzeniu, byle kupić efektowne buty na festiwal filmowy.

 • Tajemnica diety Ani Guzik

  Anna Guzik należy do osób mających problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi. Aktorka zdradza, co robi, by nie przybywało jej niepotrzebnych kilogramów. "Po prostu zmieniłam nawyki" - mówi.

 • Dominika Gwit z cyklem w "Dzień Dobry TVN"

  Najpierw schudła 50 kilogramów, teraz w programie "Dzień Dobry TVN" pokazuje historie osób, które spektakularnie pozbyły się nadwagi. Mowa o Dominice Gwit. "Wspierajmy się w walce o zdrowie i lepsze samopoczucie!" - apeluje w wywiadzie.

 • "Diety i leki zniszczyły moje ciało"

  ..."Zrobiłam kilka rzeczy, które nie były najmądrzejsze" - przyznała 34-letnia gwiazda w wywiadzie dla portalu People.com, mówiąc o przyjmowaniu leków i suplementów diety, które miały jej pomóc(...)". Henstridge, matka dwójki dzieci, dziś zdaje sobie sprawę, że diety i leki okazały się szkodliwe dla jej organizmu. "Nagle, kiedy decydujesz się z tym zerwać, twoje ciało zaczyna się zmieniać, bo...

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • "Gotowe na wszystko": Teri Hatcher zdradziła sposób na piękną cerę i dobre samopoczucie

  ...kreatywna i towarzyska, dbam o relacje z ludźmi, na których mi naprawdę zależy - wszystko to prowadzi do większej samoakceptacji" - wyjaśnia. I dodaje, że prócz zbilansowanej diety, bardzo ważnym...

 • Nicole Kidman: Jem wszystko!

  Nicole Kidman, która bardzo dba o zdrowy tryb życia, stwierdziła niedawno, że nie trzyma się żadnej ścisłej diety. 47-letnia aktorka, która już nie raz była podejrzewana o anoreksję, wyznała, że je wszystko, ale z umiarem. Przyznała też, że objada się, kiedy ma na to ochotę, kontrolując, czy nie pozwala sobie na zbyt wiele.

Zdjęcia na temat: diety znanych aktorek
Wideo na temat: diety znanych aktorek
 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...

 • Wrota do piekieł

  Twórca kultowych filmów grozy oraz "Spidermana" Sam Raimi, powraca pełnym akcji i efektów specjalnych thrillerem o młodej kobiecie, która została opętana przez nadprzyrodzone siły. W roli głównej występuje znana z filmu "Beowulf" Alison Lohman, jedna z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia.