• Informacje na temat:

  dionne warwick

Artykuły na temat: dionne warwick
 • Duety Dionne Warwick

  Dionne Warwick, legendarna amerykańska wokalistka, wkrótce powróci ze swoim nowym albumem. Chcąc dotrzeć także do młodszej części słuchaczy, zdecydowała się nagrać płytę z duetami. Usłyszymy na niej m.in. Pink i Beyonce Knowles.

 • Cheyenne Elliott: Wnuczka Dionne Warwick pójdzie w jej ślady?

  W 2018 roku po raz pierwszy w akcji zobaczyły ją miliony widzów. Cheyenne Elliott, wnuczka amerykańskiej wokalistki Dionne Warwick, liczy, że zrobi podobną karierę jak jej babcia.

 • "Whitney": Cissy Houston i Dionne Warwick zszokowane po premierze dokumentu

  Cissy Houston i Dionne Warwick wystosowały specjalne oświadczenie po premierze filmu dokumentalnego "Whitney", który miał premierę 6 lipca. Kobiety zarzucają twórcy produkcji niepotrzebne nakręcanie afery wokół gwiazdorskiej rodziny.

 • Dionne Warwick ogłosiła bankructwo

  Amerykańska wokalistka Dionne Warwick ogłosiła bankructwo. Jedna z największych gwiazd muzyki soul wszech czasów padła ofiarą nieuczciwego księgowego, który przez lata składał fałszywe zeznania podatkowe w jej imieniu.

 • Houston i Warwick nagrodzone

  Whitney Houston i Dionne Warwick zostały nagrodzone za swoje życiowe osiągnięcia w pierwszej edycji nagród Women's World Awards. Artystki odbiorą je osobiście podczas gali, która odbędzie się 9 czerwca w Hamburgu.

 • Kashif nie żyje. Soulowy wokalista i producent miał 56 lat

  W niedzielę (25 września) w swoim domu w Los Angeles zmarł wokalista, multiinstrumentalista, producent i kompozytor Kashif. Współpracował z m.in. Whitney Houston, Dionne Warwick i Evelyn "Champagne" King.

 • Kuzynka zmarłej gwiazdy: To był atak serca

  Piosenkarka Dionne Warwick ma własną opinię na temat śmierci Whitney Houston. Zmarła gwiazda pop była spokrewniona z soulową wokalistką.

 • Telefonowała do Whitney Houston kilka godzin przed śmiercią

  Wokalistka Dionne Warwick była w szoku, kiedy 11 lutego znaleziono ciało jej kuzynki Whitney Houstonw hotelowym pokoju w Beverly Hills.

 • Gwiazdy na wręczeniu Oscarów

  Whitney Houston, Dionne Warwick i Ray Charles - to tylko kilka gwiazd, które wystąpią na tegorocznej uroczystości wręczenia Oscarów. Według ogłoszonych właśnie planów, Whitney Houston, Dionne Warwick, Ray Charles, Garth Brooks i Isaak Hayes wspólnie wykonają wiązankę najsłynniejszych przebojów pochodzących z filmów, które otrzymały Oscara lub były do tej nagrody nominowane.

 • W. Houston: Jestem normalna

  ..."Jestem normalną osobą" - twierdzi Whitney Houston. Amerykańska wokalistka, która przechodziła ostatnio trudny okres w swoim życiu osobistym i zawodowym, zapewnia, że wszystko jest już w porządku. W lipcu wyrusza we wspólną trasę koncertową z Natalie Cole i Dionne Warwick.