• Informacje na temat:

  django

Artykuły na temat: django
 • Django spotka Zorro?

  W 2015 roku ukazał się komiks "Django/Zorro", będący sequelem nagrodzonego dwoma Oscarami "Django", siódmego filmu Quentina Tarantino. Reżyser był jednym z jego współscenarzystów. Według ostatnich informacji ma on planować wyprodukowanie ekranizacji komiksu.

 • "Django" Tarantino. Jest zwiastun!

  Pojawił się pierwszy międzynarodowy zwiastun nowego filmu Quentina Tarantino "Django Unchained". Premiera produkcji w Polsce zapowiadana jest na luty 2013 roku.

 • Tarantino w obsadzie "Django"

  Po wielu zmianach w obsadzie najnowszego filmu Quentina Tarantino "Django", który wjedzie do kin już pod koniec tego roku, postanowił obsadzić w nim... siebie samego.

 • Dlaczego Will Smith odrzucił rolę w "Django"?

  Will Smith miał zagrać jedną z głównych ról w filmie Quentina Tarantino "Django". Z powodu brutalności scen, aktor odrzucił jednak ofertę. Rola mściciela ostatecznie powędrowała do Jamiego Foxxa.

 • "Django" wycofany z chińskich kin

  Najnowszy film Quentina Tarantino "Django" został wycofany z chińskich kin w dniu premiery - podała w czwartek, 11 kwietnia, agencja AP. W ostatnich tygodniach w Chinach intensywnie promowano ten nagrodzony dwoma Oscarami hollywoodzki western.

 • "Django" Tarantino: Tylko z dorosłymi!

  W internecie pojawił się drugi zwiastun oczekiwanego westernu Quentina Tarantino "Django Unchained". Obok niepokazywanych dotychczas fragmentu filmu zobaczyć w nim możemy prezentacje drugoplanowych ról - Samuela L. Jacksona, Kerry Washington oraz Jonaha Hilla.

 • Gorące dyskusje na temat "Django"

  Mimo że Quentin Tarantino zdobył statuetkę za najlepszy scenariusz oryginalny podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów, to jego głównym celem, gdy realizował film, było wywołanie dyskusji odnoszących się do kontrowersyjnej tematyki "Django".

 • "Django": Dobry, zły i... czarny

  Quentin Tarantino, mistrz trawestacji gatunków filmowych, tym razem wziął na warsztat spaghetti western. Jego "Django" to z jednej strony film o zemście, z drugiej opowieść o rasistowskiej przeszłości Ameryki, w której niewolnictwo odgrywało istotną rolę.

 • Tarantino: Will Smith miał zagrać w "Django"

  Quentin Tarantino ujawnił, że Jamie Foxx nie był pierwszym kandydatem do głównej roli w jego najnowszym obrazie "Django". Reżyser chciał obsadzić w tej roli Willa Smitha.

 • Jamie Foxx zagra Mike'a Tysona. Jak przygotowuje się do roli?

  Aktor, który zasłynął rolą w biografii Ray'a Charlesa "Ray" czy kreacjami w "Django" i "Baby Driver", potwierdził, że kontynuuje pracę nad biografią Mike'a Tysona. Na dowód opublikował zdjęcie swojej atletycznej sylwetki, zrobione w sali ćwiczeń.

Zdjęcia na temat: django
Wideo na temat: django
Dyskusje na temat: django