• Informacje na temat:

  długo zastanawiała

Artykuły na temat: długo zastanawiała
 • Kasia Lins: Tarantino mógłby się zastanawiać

  .... Niedługo później ukazał się jej album "Take My Tears", przeznaczony na rynek azjatycki. Kilka lat po jego premierze artystka wróciła z materiałem "Wiersz ostatni", na którym zaprezentowała się(...). Zrobiłam już kilka rzeczy, z których jestem zadowolona, ale nigdy o tym nie myślę. Teraz moją głowę zajmuje już tylko to, co może znaleźć się na kolejnym albumie. I... koncerty! Tak długo czekałam, aby...

 • Orange Warsaw Festival 2017: Justice i… długo, długo nic (relacja i zdjęcia z drugiego dnia)

  ...odwołaniem koncertu z powodu problemów z gardłem. "Zbyt długo czekaliśmy, aby tu wrócić" - mówił lider formacji, argumentując dlaczego zdecydowali się jednak wziąć udziału w festiwalu. "Nawet nie wiecie, jak...

 • Kraków Live Festival 2016: Massive Attack i długo, długo nic (relacja, zdjęcia)

  Niekwestionowanym zwycięzcą pierwszego dnia Kraków Live Festivalu był Massive Attack, który zachwycił nie tylko muzyką, ale i dopracowaną obudową wizualną koncertu, wpisującą się w polskie realia. Dużej dozy rozczarowania dostarczyła natomiast druga headlinerka imprezy, Sia.

 • Jamiroquai: Przebyłem bardzo długą drogę

  Po 5-letniej przerwie albumem "Rock Dust Light Star" przypomniała o sobie brytyjska funkowo-taneczna grupa Jamiroquai.

 • Edyta Zając: Dwa razy odmówiłam

  Modelka Edyta Zając przyznaje, że choć długo zastanawiała się nad tym, czy jest odpowiednią osobą do tego, żeby stanąć na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", to teraz absolutnie nie żałuje swojej decyzji. Docenia to, że producenci dali jej szansę zdobycia nowych umiejętności i zaprezentowania się widzom z zupełnie innej strony. Zdradza też, że czasem na pierwszych treningach nieco sobie folgowała, by...

 • Elle Fanning, najmłodsza jurorka Cannes, o drugiej części "Czarownicy"

  Do roli Aurory, w drugiej części filmu "Czarownica", Elle Fanning wróciła po sześciu latach. Zdradziła, że długo zastanawiała się, jaki obraz chce ukazać. Wniosek był oczywisty - Aurora to postać silnej dziewczyny, która nie traci ze swojej dziewczęcości.

 • "MasterChef Junior": Znamy finalistów

  Ten półfinał "MasterChefa Juniora" z pewnością przejdzie do historii. Zadania były trudne, a rywalizacja między uczestnikami zawzięta, lecz fair-play. Jurorzy długo zastanawiali się, kto powinien odpaść tuż przed finałem.

 • Zendaya i John David Washington podczas kwarantanny zagrali w tajnym projekcie

  W czasie gdy większość filmowców z całego świata zastanawiało się w trakcie izolacji nad tym, jak długo potrwa lockdown i kiedy będzie możliwy powrót na plany zdjęciowe, Sam Levinson zdążył napisać scenariusz, zatrudnić dwie duże gwiazdy i nakręcić cały film. Twórca serialu HBO „Euforia” kończy teraz prace montażowe nad produkcją zatytułowaną „Malcolm & Marie”.

 • Agata Kulesza: Nie możemy się już dzielić

  Dziesięć lat temu Agata Kulesza zastanawiała się nad zmianą zawodu. I wtedy dostała propozycję występu w "Tańcu z gwiazdami". Wygrana dodała jej skrzydeł! Dzisiaj ma na koncie wiele prestiżowych nagród. Niebawem będziemy mogli ją oglądać w serialu "Ultraviolet" na antenie AXN.

 • Rozenek była bałaganiarą

  Perfekcyjna pani domu opowiada o tym, czego nauczyły ją trzy lata w show-biznesie, jak reaguje na plotki i czy zastanawiała się, jak wyglądałoby jej życie bez występowania w telewizji.

Zdjęcia na temat: długo zastanawiała
Wideo na temat: długo zastanawiała
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2786.

  Darkowi obojętny jest ślub z Anetą – wciąż myśli o Kasi… Aneta sama ustala wszystkie formalności związane ze ślubem – Darkowi jest wszystko jedno! Żbik ostentacyjnie nie wraca na noc do mieszkania. W nocy długo zastanawia się, czy zadzwonić do Kasi… Tymczasem Bergówna mierzy suknię ślubną, którą uszyła dla Anety!

 • Karolina Ferenstein-Kraśko: Mąż przydaje się na zakupach!

  bardzo długo się zastanawiam – śmieje się Ferenstein-Kraśko.

 • "Demakijaż": Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

  rowerze i rozwożąc zaproszenia dla VIPów. Długo nie mogła się zdecydować czy śpiew czy aktorstwo więc dziś robi to co kocha czyli… jedno i drugie. Jest w tym świetna, a widzowie ją kochają. Uwielbia(...) , nie zastanawiałam się nad tym i może dlatego dobrze wyszło - oświadczyny też były „na sportowo”, a rodzice doznali szoku...

Dyskusje na temat: długo zastanawiała