• Informacje na temat:

  do dzwonka

Artykuły na temat: do dzwonka
 • "Do dzwonka": Disney w Polsce

  Disney nagrał swoją pierwszą produkcję w Polsce. Serial "Do dzwonka" jest adaptacją włoskiego serialu Disney Channel "Quelli d'ell Intervallo", który został już zrealizowany w 16 wersjach językowych na całym świecie.

 • Drugi sezon serialu "Do dzwonka"

  Dobra wiadomość dla fanów serialu "Do dzwonka". Od 12 listopada będzie można oglądać nowe odcinki tej produkcji. Miejscem akcji pozostaje niezmiennie szkolny korytarz, gdzie jedenastka nastolatków próbuje rozwiązywać problemy związane z wchodzeniem w dorosłość.

 • Platynowe dzwonki

  "My Humps" Black Eyed Peas, "Ridin'" Chamillionaire, "Laffy Taffy" D4L i "I'm In Luv (Wi A Stripper)" T-Pain - te cztery utwory nagrodziła organizacja amerykańskiego przemysłu muzycznego RIAA. Te kompozycje w formie dzwonków telefonicznych przekroczyły poziom 2 milionów ściągnięć, za co przyznano wykonawcom multiplatynę.

 • Proces za dzwonek?

  Spadkobiercy Boba Marley'a chcą wytoczyć proces wytwórni Universal Music Group, która udostępniła katalog ikony muzyki reggae telefonicznemu koncernowi Verizon Wireless.

 • Eminem przeciwny darmowym dzwonkom

  Raper Eminem pozwał pięć kompanii, które bezprawnie wykorzystały jego muzykę do stworzenia dzwonków telefonicznych. Najpopularniejszy hiphopowiec na świecie zażądał od firm tantiemów ze sprzedaży sygnałów komórkowych opartych na motywach z takich przebojów, jak "Stan" czy "Lose Yourself".

 • Dzwonek do telefonu najlepszy!

  Na brytyjskiej liście najpopularniejszych singli doszło do epokowego wydarzenia. Utwór "Axel F" Crazy Frog zadebiutował na szczycie notowania, będąc zarazem pierwszym w historii dzwonkiem telefonicznym, który dotarł tak wysoko na liście przebojów.

 • Brytyjskie firmy fonograficzne rozważają wprowadzenie rewolucyjnych zmian w promocji nowych płyt. Zamiast wydawania tradycyjnych singli, chcą się skupić na... dzwonkach do telefonów komórkowych. W Polsce, mimo popularności tego typu gadżetów, nie ma szans na stworzenie wiarygodnej listy przebojów, opartej na liczbie ściągnięć poszczególnych melodyjek.

 • Zaskakujący dzwonek w komórce Dody

  Piosenkarka odbierając telefon, słucha polskiego hip hopu!

 • Skomponuj dzwonek Black Eyed Peas

  Grupa Black Eyed Peas podpisała kontrakt z koncernami Motorola i T-Mobile. Umowa z firmami zajmującymi się telefonią komórkową pozwoli fanom zespołu zdobyć nagrody związane z zespołem.

 • Koniec z muzycznymi dzwonkami do telefonów?

  Szefowie wytwórni płytowej EMI, działając w imieniu artystów, którzy dla niej nagrywają, zdecydowali o wypowiedzeniu wojny serwisom internetowym, które oferują ich utwory w postaci dzwonków do telefonów komórkowych. Nie wiadomo jednak, czy jest to początek nowej kampanii, mającej na celu ochronę praw autorskich, czy też jednorazowa akcja.

Zdjęcia na temat: do dzwonka
Wideo na temat: do dzwonka
 • "Przyjaciółki 7": Zwiastun 2. odcinka

  Przyjaciółki przygotowują wieczór panieński dla Doroty (Agnieszka Sienkiewicz), zapraszają dwóch tancerzy erotycznych, których po krótkiej chwili rozpoznaje Inga (Małgorzata Socha) i Dorota…Inga zauważa kobietę w samochodzie Andrzeja (ADam Adamonis), Hania (Pola Figurska) ma bardzo dobry kontakt z nieznajomą. Jest zaskoczona, nie wiedziała, że jej były mąż spotyka się z kimś. Paweł (Bartek Kasprzykowski) czeka w łóżku na powrót Anki (Magdalena Stużyńska - Brauer) z wieczoru panieńskiego....

Dyskusje na temat: do dzwonka