• Informacje na temat:

  do kogo podobni

Artykuły na temat: do kogo podobni
 • Anna Lewandowska pokazała Klarę! Do kogo jest podobna?

  ...się do treningów i poćwiczyć razem z rodzicami.  Na zamieszczonych na Instagramie zdjęciach można doszukać się kadrów, gdzie widać twarz Klary w pełnej okazałości. Trudno nam dokładnie określić, do kogo...

 • "Spectre": Kogo ściga Bond?

  "Spectre", podobnie jak poprzednie filmy o agencie 007, budzi wielkie emocje na długo przed wejściem na ekrany kin. Pojawił się właśnie kolejny materiał wideo pokazujący kulisy pracy nad filmem.

 • Julia Wieniawa pokazała, jak wygląda jej tata! Podobni?

  Julia Wieniawa (20 l.) bardzo często pokazuje w mediach społecznościowych swoją mamę, która jest jednocześnie jej menedżerką. Teraz jednak mogliśmy zobaczyć jak wygląda jej tata! Do kogo bardziej podobna jest młoda aktorka?

 • Recenzja Rafał Brzozowski "Mój czas": Twoja matka polubi

  Jest ładny, ma ciepły głos, pisze piosenki proste, łatwe i przyjemne. Gładki jest jak galaretka i podobnie do niej oślizły.

 • Martyna Gliwińska pokazała synka. Podobny do taty?

  Martyna Gliwińska (27 l.) na swoim Instagramie po raz pierwszy pokazała synka. Do kogo jest podobny mały Kazik?

 • James Bay objawieniem 2015 roku?

  James Bay został zwycięzcą prestiżowej nagrody BRIT Critics' Choice Award 2015. Jak to możliwe, że na Wyspach przyznają już wyróżnienia za 2015 rok, w momencie gdy trwa jeszcze 2014? To proste. James Bay został uznany za największy talent planujący debiut w nadchodzącym roku. Podobne wyróżnienie otrzymywali wcześniej m.in. Adele, Florence & The Machine oraz Sam Smith.

 • Martyna Wojciechowska pokazała rodziców! Do kogo jest podobna?!

  Martyna Wojciechowska (44 l.) wielokrotnie podkreślała, jak ważną rolę w jej życiu pełnią rodzice. Podróżniczka właśnie pochwaliła się wspólnym zdjęciem i napisała kilka wzruszających słów o mamie i tacie.

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

 • Miranda Kerr pokazała rodziców! Do kogo bardziej podobna?

  ...mogli porównać, do kogo jest bardziej podobna. Wielu z nich jest zdania, że gwiazda wybiegów to wykapana mama. Też tak uważacie?

 • Billie Piper: Koniec z rolami prostytutek!

  Aktorka Billie Piper planuje zerwanie z dotychczasowym ekranowym wizerunkiem. W ostatnich produkcjach oglądaliśmy ją bowiem niemal wyłącznie w rolach prostytutek.

Wideo na temat: do kogo podobni
 • Anna Kalczyńska oceniła dopasowanie Ohme i Chajzera w „Dzień Dobry TVN”!

  Anna Kalczyńska podczas ostatniego wywiadu dla nas zdradziła co sądzi na temat nowej pary prowadzących „Dzień Dobry TVN”. Wiemy do kogo jej zdaniem Małgorzata Ohme i Filip Chajzer są najbardziej podobni. Zobaczcie nagranie!

 • Przepis na miłość

  Co może się zdarzyć, kiedy mężczyzna i kobieta dzielą jakąś pasję? Zakochują się w sobie. To właśnie przydarzyło się Jeanowi-René, właścicielowi małej fabryki czekolady, i Angélique, utalentowanej dziewczynie, którą właśnie zatrudnił. Co jeżeli ten mężczyzna i ta kobieta są do siebie bardzo podobni pod względem emocjonalnym? To również spotyka Jeana-René i Angélique. Oboje są chorobliwie nieśmiali, co sprawia, że wzajemne wyznanie sobie uczucia urasta do rangi ogromnego wyzwania. Czy uda im...

 • "Stranger Things": Stranger Brodka, czyli nowe wcielenie piosenkarki

  "Efekt Hawkins - gdy wiążesz się emocjonalnie z bohaterami serialu tak mocno, że wszędzie ich widzisz". Do kogo z serialu "Stranger Things" jest podobna Monika Brodka? Sprawdźcie sami!

 • Crimson Peak. Wzgórze krwi

  Gotycki horror w reżyserii Guillermo del Toro, twórcy "Labiryntu fauna" i serii "Hellboy". Rzecz dzieje się w mrokach XIX wieku, w zimnym, górzystym hrabstwie Kumbria. Po rodzinnej tragedii młoda pisarka (Mia Wasikowska) trafia do mrocznego domu, którego ściany pamiętają duchy przeszłości, a jej nowy mąż - sir Thomas Sharpe (Tom Hiddleston) nie jest tym, za kogo się podaje.

Dyskusje na temat: do kogo podobni