• Informacje na temat:

  dobra pamięć

Artykuły na temat: dobra pamięć
 • "Odwróceni zakochani": Pamięć absolutna

  Kirsten Dunst nie ma ostatnio szczęścia do ról. Zdecydowała się zagrać nie tylko w rubasznej i nieśmiesznej komedii "Wieczór panieński", ale też w nieudanej love story "Odwróceni zakochani". Aktorce zdecydowanie przyda się nowy agent, a jej fanom ostrzeżenie: nowy film z Dunst dla własnego dobra powinniście sobie odpuścić.

 • Joanna Kos-Krauze: Marzy mi się film o pamięci, utracie

  - Marzy mi się film o pamięci, utracie. Ostatnio sięgnęłam po książkę Mariusza Szczygła "Nie ma" o braku. Sądzę, że trzeba mieć bardzo dużo odwagi, żeby chodząc ścieżkami utraty, nie zgorzknieć, nie przestraszyć się - powiedziała PAP reżyserka Joanna Kos-Krauze, żona wybitnego twórcy Krzysztofa Krauze, współautorka filmów "Mój Nikifor", "Papusza", "Ptaki śpiewają w Kigali".

 • Roxette: Specjalny koncert pamięci Marie Fredriksson. Emocjonalny wieczór we łzach

  25 stycznia w szwedzkiej telewizji SVT zostanie wyemitowany specjalny koncert pod hasłem "Wieczór dla Marie Fredriksson". W ten sposób Per Gessle i inni szwedzcy muzycy złożyli hołd zmarłej 9 grudnia 2019 r. wokalistce duetu Roxette.

 • Alter Bridge: Koncert w Warszawie. Na zawsze w pamięci?

  Gdy ostatnie zajęcia fitness powoli dobiegały końca, a sztangi zaczynały wracać na miejsca spoczynku, po drugiej stronie ściany hali widowiskowo-sportowej Arena Ursynów do wyjścia na scenę przygotowywali się główni bohaterowie wieczoru. Członkowie zespołu Alter Bridge, bo o nich mowa, na żywo nie emanują przesadnie dużą energią sceniczną, ich koncertowy skład nie jest też rozbudowany. Czym zatem próbowali urzec zgromadzoną w warszawskiej hali publiczności?

 • Koncert pamięci Boba Marleya: 40 lat płyty "Exodus"

  1 listopada w Los Angeles odbędzie się specjalny koncert z okazji 40-lecia płyty "Exodus", jednego z najlepiej ocenianego albumu w dorobku króla reggae Boba Marleya.

 • Kasia Kowalska pamięci zmarłego taty: Szczegóły nowej płyty "Aya"

  22 czerwca ukaże się zapowiadana już przez nas nowa płyta Kasi Kowalskiej. "Aya" to pierwszy po 10 latach album z jej premierowym materiałem.

 • "Naród, który traci pamięć, traci sumienie"

  ...- Konsultantami historycznymi twórców tego filmu byli naukowcy z IPN i PAN, scenariusz uznano za "w każdym szczególe wiarygodny" - powiedział producent "Pokłosia" Dariusz Jabłoński. Przypomniał słowa Zbigniewa Herberta: "Naród, który traci pamięć, traci sumienie".

 • Recenzja John Porter "Honey Trap": Dobra ta porterówka

  Wszyscy wokół utyskiwali, że nie gra się u nas americany, a polana (ach, ta analogia) jest słaba, jak kot po sarinie. Dopiero niedawno zaczęły pojawiać się nad Wisłą wykonawcy w stylu Petera J. Bircha. Ale czy na pewno? Bo o ile pamięć mnie nie myli, płyty Portera i Lipnickiej były właśnie americaną. Podobnie ostatnia solówka Lipnickiej. W tej tradycji jest też nowa, bardzo dobra solowa płyta...

 • Michał Szpak: Płyta dedykowana pamięci mamy

  "Myślę, że będzie to bardzo dojrzała płyta" - zapowiada swój nowy materiał Michał Szpak.

 • Słaba pamięć The Rolling Stones

  ..."Mick nie staje się przecież coraz młodszy, pamięć zaczyna go zawodzić, a nie chce się ośmieszyć. Podczas koncertów biega wzdłuż i wszerz sceny, a jak zapomni tekst piosenki, zawsze może rzucić okiem na monitor" - mówi jeden z technicznych "Stonesów". "Rzadko potrzebuje takiej pomocy, ale to zawsze coś. Przecież zapomnienie słów do na przykład Satisfaction , którą śpiewa już prawie od 40 lat, to...

Zdjęcia na temat: dobra pamięć
Wideo na temat: dobra pamięć
 • Dwa etaty Joanny Jabłczyńskiej

  Joanna Jabłczyńska twierdzi, że bez najmniejszego problemu udaje jej się łączyć pracę w kancelarii prawnej ze zobowiązaniami aktorskimi. Jej zdaniem, te dwa zawody i środowiska oczywiście bardzo się różnią, ale mają też wiele wspólnego - w każdym z nich niezwykle cenna jest obowiązkowość, dobra pamięć i przygotowanie do pracy.

 • Czym teraz zajmują się uczestnicy "Mam talent"? Opowiedzieli o tym w "śniadaniówce"

  W dotychczasowych sezonach programu "Mam Talent!" było wiele emocji, zjawiskowych występów i barwnych osobowości. Jak obecnie wyglądają kariery uczestników? W "Dzień Dobry TVN" zwycięzca 2. edycji programu Marcin Wyrostek, finalistka 1. sezonu Klaudia Kulawik oraz prowadzący Marcin Prokop opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z programem. Wokalistka, która jako dziewczynka zgłosiła się do show, zapadła w pamięci widzom jako ta, która w doskonały sposób wykonała piosenkę „Dziwny...

 • Jedna z najtragiczniejszych śmierci w polskim show-biznesie! Wspomnienie Ewy Sałackiej

  Ewa Sałacka była jedną z najbardziej lubianych w naszym kraju aktorek. Kiedy 23 lipca 2006 roku media poinformowały o jej tragicznej śmierci, nikt nie chciał uwierzyć, że już nigdy nie zobaczymy jej w nowych rolach, nowych filmach, nowych serialach. Przyczyną śmierci Ewy było uduszenie po użądleniu osy, która wpadła do gardła aktorki podczas rodzinnego obiadu. Nawet natychmiast udzielona pomoc nie uratowała jej życia. Miała 49 lat. Ewa Sałacka - córka reżyserki Barbary Sałackiej - ukończyła...

Dyskusje na temat: dobra pamięć