• Informacje na temat:

  dobry rok

Artykuły na temat: dobry rok
 • ​Dobry rok Michała Szpaka

  Mijający rok przyniósł Michałowi Szpakowi wiele muzycznych sukcesów. W podsumowaniu przygotowanym przez serwis Spotify wokalista znalazł się w pierwszej 10 najczęściej słuchanych polskich artystów za granicą w 2016 roku.

 • Agnieszka Wosińska: Dobry rok dla polskich aktorek

  ... ukrywa satysfakcji, że polscy filmowcy wreszcie poznali się na talencie tej aktorki i oferują jej coraz ciekawsze role. Jej zdaniem miniony rok był pod tym względem dobry także dla innych aktorek...

 • Małgorzata Rozenek: To był dobry rok

  Mijający rok Małgorzata Rozenek uważa za niezwykle ciekawy, bogaty w wydarzenia, ale też bardzo trudny. Głównie ze względu na dużą ilość pracy na planach dwóch programów, których jest gospodynią oraz reality show "Azja Express". 2017 rok również zapowiada się bardzo pracowicie, zanim nadejdzie, prezenterka zamierza jednak odpocząć podczas świąt spędzonych w rodzinnym gronie.

 • Michał Wiśniewski: To będzie bardzo dobry rok dla Ich Troje

  Wokalista z optymizmem patrzy w Nowy Rok i wierzy, że najbliższe miesiące będą należały do jego zespołu. Lider Ich Troje zdradza, że priorytetem jest wydanie płyty winylowej i wylansowanie nowego przeboju.

 • Dobry rok Russella Crowe'a

  Russell Crowe ( "Pan i władca: Na krańcu świata" , "Gladiator" ) będzie gwiazdą najnowszej produkcji Ridley'a Scotta ( "Królestwo niebieskie" , "Helikopter w ogniu" ). Produkcja filmu "A Good Year" rozpocznie się w przyszłym roku. Zdjęcia realizowane będą w Prowansji, na południu Francji.

 • Bruce Willis: Tak dobry, że aż zły

  ..., Liam Neeson i Matthew McConaughey. Krytyk Russell Smith nazwał "Szakala" "najnudniejszym filmem 1997 roku". Rok 1999 należał bezdyskusyjnie do Bruce'a Willisa, który otrzymał Złotą Malinę dla(...) poprzez zastępcze roboty. Bruce zagrał tak źle, że w głowach fanów roiło się, czy na ekranie oglądaliśmy prawdziwego aktora, czy tylko jego elektronicznego zastępcę? Rok później Willis wcielił się...

 • Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"

  Podczas wtorkowej prezentacji wiosennej ramówki TVN-u poznaliśmy nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN".

 • Monika Zamachowska: To nie był dobry rok dla Polski

  ...​Monika Zamachowska jest zaniepokojona podziałem, jaki w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy nastąpił w polskim społeczeństwie. Jej zdaniem rozłam sięga nie tylko poglądów politycznych, lecz także codziennego życia. Gwiazda uważa, że z tego względu 2016 rok można uznać za przeklęty z punktu widzenia historii Polski.

 • Dobry rok dla Mystic Production

  Michał Wardzała, szef firmy płytowej Mystic Production i redaktor naczelny magazynu "Mystic Art", uważa mijający rok 2001 za bardzo udany. Wiele obiecuje sobie również po 2002 roku, a dokładnie po nowych płytach Kinga Diamonda, Immortal i Roba Halforda.

 • Dobry rok dla Bon Jovi

  Wszystko wskazuje na to, że 2002 rok będzie dla kwintetu z New Jersey równie udany. Zanim doszło do premiery "One Wild Night" na dobry początek roku Bon Jovi uświetnili w styczniu swoim występem XXXV(...) czego nie zapomnę do końca życia" - mówił Richie Sambora, gitarzysta Bon Jovi. 2002 rok zacznie się dla zespołu równie spektakularnie jak poprzedni. Bon Jovi zagrają 24 lutego w Salt Lake City podczas...

Zdjęcia na temat: dobry rok
Wideo na temat: dobry rok
Dyskusje na temat: dobry rok