• Informacje na temat:

  doda filmiki

Artykuły na temat: doda filmiki
 • Doda i dziewczyny w Dubaju

  W związku z pracami na planie "Dziewczyn z Dubaju", Doda, która jest współproducentką filmu, poleciała razem z reżyserką Marią Sadowską do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Od razu po wylądowaniu w Dubaju zamieściła na Instagramie filmik ze "skromnego i dyskretnego wejścia" na lotnisko. "Polish Super Women" - podpisała wideo.

 • Doda zatrudniła kolejnego przystojnego Włocha

  Doda ujawniła kolejne nazwisko z obsady filmu, którego jest producentką. Do jednej z ról zaangażowany został Włoch Luca Molinari. To już drugi pochodzący z Italii przystojniak, który wystąpi w tej produkcji. Pod koniec czerwca Doda pochwaliła się bowiem, że w "Dziewczynach z Dubaju" zagra aktor i model Giuliop Berruti.

 • Mają przeprosić Dodę

  ...jak dobre imię i prywatność. W ustnym uzasadnieniu wyroku sędzia Monika Dominiak podkreśliła, że tym naruszeniem było podanie przez gazetę m.in., że Doda i Majdan zwracają się do siebie obraźliwie; że wzajemnie podejrzewają się o zdradę; że sprzedają filmiki ze scenami intymnymi ze swym udziałem; że "Doda handluje swymi wdziękami". "Strona pozwana nie wykazała, że była to prawda lub że działała...

 • Doda nie musi przepraszać

  Wokalistka Dorota Rabczewska "Doda" i jej b. menedżerka nie muszą przepraszać wydawcy "Super Expressu" za sugestię, że tabloid komputerowo przerobił zdjęcia Dody tak, by pokazywały, że nie ma na sobie bielizny - zdecydował w czwartek 21 kwietnia Sąd Okręgowy w Warszawie.

 • Doda wygrała z tabloidem

  Wydawca dziennika "Fakt" ma przeprosić Dorotę Rabczewską, znaną jako Doda, i zapłacić jej 30 tys. zł za artykuł z 2005 r. z "obraźliwymi i kłamliwymi informacjami" na jej temat - orzekł w piątek prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie.

 • Zaj***sty pomysł Dody

  Doda w trakcie powrotu z Amsterdamu wymyśliła, że na oficjalnej stronie zamieszczane będą relacje z koncertów wokalistki. Wszystko to, by uderzyć w " nieprawdziwe historie" na temat jej występów. "Nie wiem czy to pod wpływem ostatnich wrażeń, ale wpadłam na zaj***sty pomysł" - pisze Doda. "Postanowiłam na mojej oficjalnej stronie zamieścić podstronę, na której znajdziecie relacje z koncertów...

 • Doda i Justyna: Świry

  ...publikujący w sieci własne filmiki, obrazy czy piosenki krakowski cukiernik Gracjan Roztocki. Innymi nominowanymi byli tu: Barbara Kwarc "Pani Basia", Sara May, serwis Pudelek i Luntek. Statuetkę...

 • Doda na urlopie zażywa błotnych kąpieli. Zobacz, jak gwiazda spędziła święta

  Doda i jej mąż Emil Stępień nie tak dawno obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. To między innymi z tej okazji udali się na świąteczny wypoczynek do Jordanii, odwiedzając również Izrael. Wokalistka postanowiła podzielić się zdjęciami ze wspólnego wyjazdu, jak też prowadziła intensywną relację na swoim instagramowym profilu.

 • Niespodzianka od Dody. Zobacz!

  Doda umieściła w internecie zarejestrowany własną ręką fragment występu. Filmik nosi tytuł "Moc na koncertach Dody".

 • Nietypowa pozycja Dody

  Przypomnijmy, że Doda wystąpi we wspomnianym obrazie. Do internetu trafił filmik z udziałem wokalistki, w którym Doda reklamuje "Serce na dłoni"... leżąc na fortepianie: "W tej nietypowej pozycji, aczkolwiek dla mnie bardzo zdrowej, zapraszam wszystkich na cudowny film pod tytułem Serce na dłoni . Będzie mnóstwo niespodzianek, między innymi...ja" - mówi Doda, wybuchając na koniec...

Wideo na temat: doda filmiki
 • Nagranie z wypadku Dody!

  Podczas ostatniego koncertu Doda spadła ze sceny i straciła przytomność. Została odwieziona do szpitala, gdzie przeszła serię badań. Do sieci trafił właśnie filmik, na którym widać, jak do tego doszło!