• Informacje na temat:

  doda foremniak

Artykuły na temat: doda foremniak
 • Foremniak drapieżną wariatką

  Na styczeń 2011 roku planowana jest premiera najnowszej komedii Piotra Wereśniaka "Och Karol 2" na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej. Jedną z kobiet tytułowego Karola, drapieżną kochankę - Wandę, zagra Małgorzata Foremniak.

 • Małgorzata Foremniak powraca do dubbingu

  W tym roku mija dwadzieścia lat, od kiedy Małgorzata Foremniak podłożyła głos disneyowskiej "Pocahontas". Okrągły dubbingowy jubileusz aktorka i jurorka "Mam talent!" uczciła udziałem w nagraniach polskiej wersji językowej animacji "Ups! Arka odpłynęła...".

 • Wszystkie okładki Dody

  Piosenkarka w 2008 roku najczęściej widniała na okładkach polskich czasopism, bo - jak obliczył miesięcznik "Press" - aż 37 razy - donosi "Super Express". Doda wyprzedziła nawet premiera Donalda Tuska (52 l.), który miał 34 pierwsze strony. Natomiast twarz Kingi Rusin (38 l.) uśmiechała się do nas z czołówek 28 czasopism, a Edyty Górniak (36 l.) i Małgorzaty Foremniak (42 l.) z 27. Dla Dody to...

 • Ośmieszy Dodę i Kammela

  Małgorzata Foremniak, Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda oraz Doda z ukochanym Nergalem - to tylko początek listy sław, które chcąc nie chcąc, zaistnieją w nowych odcinkach programu "Szymon Majewski(...), może pojawią sią czasem także w Rozmowach w tłoku " - wyznaje showman. Majewski zapowiada, że Nergal to nie jedyny nowy gość "Rozmów...". "Będzie też m.in. Małgosia Foremniak. W trakcie przygotowań...

 • Widzowie mają już dość Dody

  Doda i Justyna Steczkowska są najbardziej nielubianymi przez widzów gwiazdami telewizyjnymi - wynika z zamówionego przez Telewizję Polską badania.

 • Doda i Hakiel w jednym show?

  ..."tradycyjnymi" talentami, takimi jak taniec i śpiew. Tym razem widzowie zobaczą m.in. trenera chomików, a także klaunów, iluzjonistów i akrobatów. Już we wrześniu Małgorzata Foremniak, Kuba Wojewódzki i Agnieszka(...) kierownictwa Dwójki, która nadawała show. Poza tym twórcy programu musieliby pomyśleć o nowym składzie jury, bo Doda być może pojawi się w innym show. Producenci polsatowskiej "Fabryki gwiazd" rozważają...

 • Najpiękniejsze Polki 2007

  Aleksandra Kwaśniewska, Małgorzata Foremniak, Monika Brodka i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza'2007". W ubiegłym roku zwyciężyła Joanna Brodzik.

 • Wróżą gwiazdom śmierć

  Doda będzie jeszcze żyć jeszcze 40 lat, a Kasia Cichopek 31. Ponury żart, czy skandaliczna zabawa? W internecie funkcjonuje strona, która odmierza życie polskim gwiazdom.

 • Wśród muzyków Doda Dorota Rabczewska, a wśród aktorów Anna Dymna - to postacie showbiznesu o których pisze się najwięcej w polskim internecie - wynika z przeprowadzonych badań.

 • Wśród muzyków Doda Dorota Rabczewska, a wśród aktorów Anna Dymna - to postacie showbiznesu o których pisze się najwięcej w polskim internecie - wynika z przeprowadzonych badań.