• Informacje na temat:

  doda i ceny

Artykuły na temat: doda i ceny
 • Doda sprzedała swój apartament!

  ..."Super Express" informuje, że Doda (31 l.) straciła milion złotych na sprzedaży mieszkania! Dlaczego tak nagle postanowiła się go pozbyć?

 • Grabaż ostro o Ewelinie Lisowskiej: Niema pustka

  Znany z grup Pidżama Porno i Strachy Na Lachy wokalista Krzysztof "Grabaż" Grabowski zobaczył w telewizji reklamę z udziałem Eweliny Lisowskiej.

 • Doda przesadziła

  Dorota Rabczewska otworzyła swój sklepik internetowy. Szefowa "butiku on-line" zaserwowała dość słone ceny za swoje wyroby. Damskie koszulki kosztują u "królowej" minimum 39.99. Przykładowo, za(...) "królowej" kolory i sygnatury. Na przykład: "100% Doda", czy "Jem facetów na śniadanie". Pikanterii dodaje fakt, że odpowiedniki ubrań (bez sygnatur Dody) można kupić na portalu aukcyjnym o połowę...

 • Doda: "Gdybym chciała spoliczkować Agnieszkę Szulim, to..."

  "Chciałam z nią stanąć twarzą w twarz" - wokalistka Dorota 'Doda' Rabczewska komentuje konfrontację z prezenterką Agnieszką Szulim.

 • Celebrytka znana z hitu" Włączamy niskie ceny": Nikogo nie wygryzłam!

  Uczestniczka "X Factora" przyznaje, że dzięki intensywności kampanii udało jej się wylansować przebój "Włączamy niskie ceny"! Na współpracę z siecią zgodziła się, gdyż w reklamie mogła pokazać to, co(...) - kończy. Nucicie w wolnych chwilach "Włączamy niskie ceny"?

 • Maryla i Doda oszczędzają

  Największe gwiazdy festiwalu w Łodzi nie dogadały się z projektantem Maciejem Zieniem. Maryla Rodowicz, Doda i organizatorzy nie chcieli zapłacić za sylwestrowe kreacje 90 tysięcy złotych.

 • "M jak miłość": Pod jednym dachem

  ...zobaczysz! Do końca życia będę cię nosił na rękach - doda. Laskowska zaśmieje się głośno. - Hej, wariacie, ostrożnie - szepnie mu czule do ucha. - No, postaw mnie już wielkoludzie - zażartuje i wyśle ukochanego na spotkanie z mężczyzną, który zgodził się wynająć im swoje mieszkanie. - Ciekawe, czy facet zejdzie z ceny. Tak już bym chciała mieszkać na swoim - westchnie.

 • Kto bogatemu zabroni? Doda (24 l.) pozazdrościła słynnym gwiazdom i poważnie zastanawia się nad kupnem uskrzydlonego środka transportu. To kosztowny kaprys, ale jakże zbawienny dla chorego kręgosłupa artystki.

 • "Barwy szczęścia": Sadowscy mają powody do obaw! Nowy sąsiad da im w kość?

  ...na tym zależy, to... - zacznie, ale żona nie pozwoli mu dokończyć myśli. - Nie. To nie jest dobry moment - powie. - Ceny mieszkań ciągle idą w górę. Nie chcę być uwiązana wysokim kredytem przez następnych kilkadziesiąt lat - doda. Łukasz niespodziewanie... odetchnie z ulgą. Cmoknie ukochaną w czoło. - Cieszę się, że myślimy tak samo - szepnie. Niestety, wkrótce okaże się, że...

 • Album Dody to "strzał niekoniecznie w 10"

  Dziennikarz muzyczny Piotr Metz komentuje niesatysfakcjonujący wynik ostatniej płyty Dody zatytułowanej "Siedem pokus głównych".

Wideo na temat: doda i ceny
 • Kup ter@z

  Komedia nie całkiem romantyczna. Dwaj bracia podczas zakrapianej imprezy wystawiają na internetowej aukcji swoje dziewczyny, żeby sprawdzić która z nich jest więcej warta. Następnego dnia nic nie pamiętają, ale wkrótce rzeczywistość puka do ich drzwi. Gdy odkrywają co zrobili wpadają w popłoch i postanawiają sami wykupić swoje ukochane, ale okazuje się, że aukcja cieszy się ogromnym powodzeniem, a ceny szybują w górę. Tymczasem dziewczyny już wiedzą co zaszło?