• Informacje na temat:

  doda i edyta górniak

Artykuły na temat: doda i edyta górniak
 • Doda kontra Edyta Górniak?

  Wyobrażacie sobie Edytę Górniak zamkniętą w jednym domu z Dodą? Na pomysł nowego reality show wpadł producent programu "Szymon Majewski Show".

 • Edyta Górniak: Doda w "The Voice of Poland"? Beze mnie!

  Coraz głośniej mówi się o powrocie "The Voice of Poland" na antenę TVP2. Edyta Górniak zadeklarowała, że jeśli w jury pojawi się Doda, to program będzie musiał się obejść bez niej. Nie od dziś wiadomo, że wokalistki nie pałają do siebie sympatią.

 • Edyta Górniak szydzi z Dody!

  Wygląda na to, że w świecie showbiznesu Doda wcale nie ma łatwo. Z jej repertuaru kpi nawet sama Edyta Górniak.

 • "The Voice of Poland": Doda odpowiada Edycie Górniak

  ..."Wyrosłam już z odpowiadania na zaczepki" - tak Doda mówi o słowach Edyty Górniak, która nie wyobraża sobie z nią współpracy w "The Voice of Poland".

 • Edyta Górniak wyśmiała Dodę

  ...do kolejnego odcinka programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Edyta Górniak czy Doda? Czekamy na Wasze opinie i komentarze! Zobacz teledyski Edyty Górniak i Dody na stronach INTERIA.PL!(...)Kilkakrotnie obie piosenkarki wypowiadały się publicznie negatywnie na swój temat. Tym razem Edyta Górniak zaatakowała Dodę. W programie "Szymon Majewski show" dała w prezencie satyrykowi wydruk EKG...

 • Górniak kontra Doda

  Kolejna odsłona sporu pomiędzy Edytą Górniak a Dodą. Byłej wokalistce grupy Virgin znów się dostało za "durne piosenki".

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Edyta Górniak odpowiada Dodzie i staje się celem ataku

  Edyta Górniak nie przyjęła propozycji Dody i nie wystąpi na koncercie promowanym hasłem "Artyści Przeciw Nienawiści". "To wbrew mojej filozofii życiowej" - zakomunikowała Górniak.

 • Zapendowska wspomina współpracę z Edytą Górniak i Dodą

  Edyta Górniak nie potrafi znosić krytyki, a Doda jest kapryśną histeryczką. Taki obraz wyłania się z opowieści Elżbiety Zapendowskiej, która obie wokalistki uczyła śpiewu.

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Michał Szpak i Natalia Szroeder nie wystąpią? Górniak krytykuje Dodę

  ...27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się zapowiadany już przez nas koncert "Artyści Przeciw Nienawiści". Wciąż nie znany jest pełen skład gwiazd biorących udział w tym wydarzeniu, ale nieobecni mają być m.in. Michał Szpak, Natalia Szroeder i Natalia Kukulska. Swoje trzy grosze w tej sprawie ponownie dorzuciła Edyta Górniak, która skrytykowała Dodę.

 • Doda i Edyta Górniak pokłócą się o daty premiery płyt?

  Zarówno Doda jak i Edyta Górniak są związane kontraktem z Universal Music. Wytwórnia nie chciałaby natomiast, aby dwie największe polskie gwiazdy wypuściły płytę niemal tego samego dnia. Dlatego(...) wersja anglojęzyczna utworu pt. "Not Over You". Zobacz klip "Riotka": Dyskografię Górniak zamyka natomiast album "My" z 2012 roku. Prace nad nową płytą toczyły się bardzo powoli i co chwilę były...

Zdjęcia na temat: doda i edyta górniak
Wideo na temat: doda i edyta górniak
 • Śpiewaczka operowa ostro o Dodzie: Nie trafia w dźwięki, krzyczy zamiast śpiewać!

  rozrywkową często pojawiają się problemy z gardłem, zwłaszcza polipy na strunach głosowych. Śpiewaczka uważa, że jedyną polską piosenkarką, która właściwie używa swojego głosu jest Edyta Górniak. Natomiast Doda według niej fałszuje, nie trafia w dźwięki i krzyczy. Dominika Zamara podkreśliła, że należy odpowiednio modulować głos, aby śpiewać zarówno w sposób dramatyczny, jak i liryczny, co w doskonały

 • Zapendowska o polskiej scenie: Piana i szumowiny

  Jurorka programu „Must be the music. Tylko muzyka” Elżbieta Zapendowska po raz kolejny ostro krytykuje polskich wykonawców popowych. Specjalistka od emisji głosu od wielu lat nie szczędzi ostrych słów artystom z mainstreamu. Zapendowska niejednokrotnie ścierała się na łamach prasy z Edytą Górniak, Dodą oraz Gosią Andrzejewicz. Obiektem jej krytyki stali się również artyści występujący na