• Informacje na temat:

  doda i honorata skarbek

Artykuły na temat: doda i honorata skarbek
 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Honorata Skarbek rezygnuje

  Węgrowska, Kacper Gołda, Sara Chmiel, Sabina Jeszka, RSC, Michał Sobierajski, Blue Cafe i Peja . Jedną z pierwszych potwierdzonych uczestniczek była Honorata Skarbek , która jednak musiała zrezygnować(...) moment, żeby nauczyć naszych obserwatorów, że zgoda buduje, niezgoda rujnuje. To jak, dziewczęta? Przekażmy sobie znak pokoju" - mówiła Doda. Idea porozumienia ponad podziałami pojawiła się po...

 • Honorata Skarbek spełni nietypowe życzenia fanów?

  W środę (5 sierpnia) odbędzie się kolejna odsłona akcji RMF FM - Koncert za jeden uśmiech. Tym razem wyzwanie słuchaczy podejmie Honorata Skarbek, która spędzi dzień z mieszkańcami Żnina.

 • Honorata Skarbek w Żninie: Biesiada przy ognisku i łowienie złotej rybki

  W środę (5 sierpnia) Honorata Skarbek spędziła dzień z mieszkańcami Żnina, gdzie wzięła udział w kolejnej odsłonie akcji Koncert za jeden uśmiech organizowanej przez stację RMF FM.

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Doda organizuje koncert i jednoczy polskie gwiazdy

  Doda wstrząśnięta ostatnimi wydarzeniami - zabójstwem prezydenta Gdańska i napięciami, które ta tragedia znów obudziła, dzieląc społeczeństwo - postanowiła zorganizować koncert pod hasłem "Artyści Przeciw Nienawiści". Wokalistka zapowiedziała wydarzenie z udziałem największych gwiazd.

 • Viva Comet: Doda w lektyce

  W czwartek (23 lutego) wieczorem Viva Polska po raz piąty przyznała nagrody Viva Comet 2012. Fani muzyki mogli zobaczyć całą galaktykę polskich gwiazd, zarówno na czerwonym dywanie, jak i na scenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI. Zwycięzcami okazali się Ewa Farna, Video i Wojtek Łuszczykiewicz, Edyta Górniak, Doda, Sylwia Grzeszczak oraz Honorata Skarbek "Honey".

 • Doda w Krakowie: Koncert za jeden uśmiech

  ..., w ich miejscowości, mają zagrać koncert: na dachu, na dworcu a może w kajaku? W akcji Koncert za jeden uśmiech udział wezmą: Margaret , Rafał Brzozowski , Kasia Popowska , Honorata Skarbek i wiele(...) sfilmowane i udokumentowane na Twitterze, Instagramie i Facebooku (#RMFUŚMIECH). Doda niedawno opublikowała teledysk do najnowszego singla "Nie pytaj mnie" - w kilka dni od premiery klip zanotował ponad 450

 • Doda w Krakowie: Inauguracja akcji Koncert za jeden uśmiech

  Doda spędziła dzień w Krakowie, gdzie zagrała koncert w fortach Kopca Kościuszki. Jej występ zainaugurował nową, letnią akcję RMF FM - Koncert za jeden uśmiech.

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Beata Kozidrak i Bajm, Mandaryna i inni

  Kolejnych ponad 20 wykonawców dołączyło do składu specjalnego koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści". Wśród nich znaleźli się m.in. Beata Kozidrak z grupą Bajm, Honorata Skarbek oraz Mandaryna, była żona Michała Wiśniewskiego.

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Edyta Górniak odpowiada Dodzie i staje się celem ataku

  ..., Katarzyna Nosowska , Sarsa , Margaret , Halina Mlynkova , Julia Wieniawa i Honorata Skarbek. Obecnie trwają prace organizacyjne związane z dopinaniem line-upu i znalezieniem miejsca na tak(...)W związku z tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku Doda zaapelowała do koleżanek i kolegów z branży. Wokalistka postanowiła zorganizować wielki koncert, na którym wystąpią polscy artyści. Koncert ma...

 • Słuchacze RMF FM zapraszają do siebie gwiazdy i rzucają im wyzwania!

  RMF FM jako jedyna stacja w Polsce, daje słuchaczom wybór, gdzie mają zagrać ich ulubione gwiazdy! Wystarczy, że wejdą na stronę www.rmf.fm i rzucą wyzwanie gwiazdom - w jakim dziwnym miejscu, w ich miejscowości, mają zagrać koncert: na dachu, na dworcu a może w kajaku? W akcji Koncert za jeden uśmiech udział wezmą: Margaret , Rafał Brzozowski , Kasia Popowska , Honorata Skarbek i wiele...