• Informacje na temat:

  doda i jej dom

Artykuły na temat: doda i jej dom
 • Doda nie odpuści

  Austriacki dom publiczny, który reklamuje swoje prostytutki podobiznami Dody (25 l.), będzie miał grube nieprzyjemności.

 • Odwołać koncert Dody!

  Ryszard Nowak z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami nie ustaje w swojej muzycznej krucjacie. Tym razem wzywa do odwołania koncertu Dody.

 • ...być kontrowersyjna gwiazdka, wycofał się z transakcji - twierdzi "Fakt". Dom w którym o mało co nie zamieszkała Doda, mieści się w pięknym apartamentowcu u zbiegu Łowickiej i Narbutta na warszawskim(...) dowiedział, że pani Dorota Rabczewska, która miała być nabywczynią, to właśnie kontrowersyjna Doda. A jej mieszkania nie chciał sprzedawać. "Fakt" pisze, że mieszkańcy ekskluzywnego apartamentowca chcą mieć...

 • Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie: Doda w sukni ślubnej?

  Doda planuje specjalny show podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie.

 • Doda w Warszawie, mąż w Szczecinie

  ..."Radek Majdan nie imponuje już Dodzie" - mówią jej znajomi. "Czy to dlatego, że z charyzmatycznego piłkarza zmienia się w statecznego polityka?" - dopytuje się "Życie na gorąco".

 • Doda kontra Jacek Żakowski. Co z tego wyniknęło?

  ...osoba o takim potencjale odcina się od rzeczywistości, którą by mogła przeniknąć rozumem?"). Doda ripostowała, że wiedza o świecie, a zwłaszcza o polityce, nie jest jej do szczęścia potrzebna. "Chcę mieć dom w Kostaryce, otaczać się małpami i zrywać papaję" - oznajmiła Rabczewska. Doda w przyszływie szczerości przyznała, że ataki Kościoła na nią sprawiły, iż stała się osobą niewierzącą. "Ten kraj...

 • Doda okradziona

  Blisko 40 tysięcy złotych wynosi wartość rzeczy, jakie w zeszłym tygodniu złodzieje wynieśli z domu Doroty "Dody" Rabczewskiej i jej męża Radosława Majdana w podkrakowskim Zabierzowie. "Najbardziej mi szkoda naszych wspólnych zdjęć" - mówi wokalistka grupy Virgin.

 • Doda wyjaśnia

  ..."Naprawdę, zdajemy sobie sprawę, że żądanie dobrego hotelu, a tym bardziej alkoholu jest niemożliwe w warunkach tak ekstremalnych jakie panują obecnie w Iraku czy Afganistanie" - to część wyjaśnień menedżmentu Dody, związanych ze sprawą jej nieudanego wyjazdu na koncert dla polskich żołnierzy.

 • Doda spadła ze sceny w Olsztynie: Mam bardzo duży problem z ręką

  Po koncercie w Olsztynie Doda poinformowała, że ma bardzo duży problem z ręką. To efekt upadku z 3-metrowego podestu.

 • Doda się przeprowadza

  Nazwać go domem to za mało. Piosenkarka Doda sprawiła sobie prawdziwą rezydencję!

Zdjęcia na temat: doda i jej dom
Wideo na temat: doda i jej dom
Dyskusje na temat: doda i jej dom
 • Re: Popisowy numer

  Niezła fantazja. Tyle, że Lena jako że jest w trakcie leczenia nie może brać nocnych dyżurów, a Tretter tak ustawia jej pracę, by się oszczędzała. Odpowiednie przepisy to regulują. Do kupna domu jeszcze daleka droga. No chyba że Agata zamieszka z nimi w pokoju hotelowym? snujesz fantastyczne historie! Poza tym skoro Lena i Witek są parą, to chyba będą kupować ten dom razem? I będą