• Informacje na temat:

  doda i jej zdrowie

Artykuły na temat: doda i jej zdrowie
 • Doda: Kasa ponad zdrowie?

  ..."Twoje Imperium" twierdzi, że Doda połakomiła się na pieniądze. "Zadziwiające, że nie odwołała występu" - czytamy. "Przecież powinna dbać o głos, który jest jej narzędziem pracy" - twierdzi "Twoje(...) koncertu z jej winy" - informuje magazyn. Dodajmy, że po feralnym warszawskim koncercie, który miał miejsce 10 maja, Doda odwołała występ w Ostrowie Wielkopolskim.

 • Elfia pretensjonalność Dody

  Doda "Siedem pokus głównych", Universal...

 • Doda sobie szkodzi

  Lekarze alarmują. Jeśli Doda nie przestanie codziennie nosić gorsetu stabilizującego kręgosłup, może jej opaść miednica!

 • Doda jest prześladowana?

  Dzień po odebraniu prawa jazdy Dorota "Doda" Rabczewska miała stłuczkę. Wokalistka twierdzi, że to efekt działania dziennikarzy "Faktu", którzy polują za "gorącym tematem". Doda zapowiada, że być może w całej sprawie zwoła specjalną konferencję prasową.

 • Edyta Górniak szydzi z Dody!

  Wygląda na to, że w świecie showbiznesu Doda wcale nie ma łatwo. Z jej repertuaru kpi nawet sama Edyta Górniak.

 • Doda apeluje w sprawie koronawirusa: Co z klubami i dyskotekami?

  Doda na Instagramie zwróciła uwagę na ważny problem. Zwróciła uwagę, że odwołano imprezy masowe oraz pozamykano kina i teatry, ale zapomniano o klubach i dyskotekach.

 • Doda zasłabła na koncercie

  Podczas koncertu w Grudziądzu, który odbył się w piątek, 19 listopada, Doda zasłabła i musiała zejść ze sceny.

 • To była wina Dody!

  Informowaliśmy już o pierwszej kolizji samochodowej Dody, do której doszło we wtorek, 26 czerwca, dzień po odebraniu przez nią prawa jazdy. Wokalistka twierdziła, że stłuczka była efektem działań dziennikarzy "Faktu", polujących za "gorącym newsem". Tymczasem policjanci z drogówki uznali, że winę ponosi Doda i ukarali ją mandatem.

 • Doda na własnych nogach

  ..."Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Wczoraj po 15 udało mi się stanąć na własnych nogach" - napisała Doda po poważnej operacji kręgosłupa w liście przekazanym INTERIA.PL przez Macieja Durczaka, menedżera grupy Virgin. Przypomnijmy, że do urazu doszło w niedzielę, 2 kwietnia, gdy wokalistka pomagała sąsiadowi wnieść wózek po schodach.

 • Doda nie dba o zdrowie?

  Wokalistka Virgin Dorota "Doda" Rabczewska (22 lata) kilka tygodni temu przeszła poważną operację kręgosłupa. Przyrzekła wówczas lekarzom, że będzie dbać o zdrowie. I co? Wyjęła z szafy szpilki i znów szarżuje - czytamy w "Super Expressie".

Zdjęcia na temat: doda i jej zdrowie
Wideo na temat: doda i jej zdrowie
 • Doda: Mama czuje się już dobrze

  zagrożenie dla jej życia. Doda przyznaje, że ostatni rok to dla ich rodziny była walka z czasem i nieustanna niepewność. Ponowne uaktywnienie się komórek nowotworowych przyczyniło się do znacznego(...) z biodrem, bo w młodych latach podnosił ciężary, chciał zostać olimpijczykiem – przyznaje Doda. Piosenkarka zapewnia, że zmobilizuje ojca do tego, by po w 2016 roku zadbał o zdrowie i się nie

Dyskusje na temat: doda i jej zdrowie
 • Re: Czas na zmiany

  I jestem więcej niż pewna, ze za moment i tak się pojawisz pod innym nickiem. powinien pomodlić się o zdrowie, nie mieszaj do tego Boga !!! ,. Jestem ,pod tym samym nikiem ! tak mogę wnioskować(...) ,i nie używam //waszych mądrych słów'' to przepraszam .Kiedyś sama Komornicka o swojej bohaterce wyraziła sie ''niespokojna dusza ,sama nie wie czego chce do końca,a mężczyżni to jej skomplikowany temat