• Informacje na temat:

  doda i kaczyński

Artykuły na temat: doda i kaczyński
 • Co łączy Kaczyńskiego z Dodą?

  ..., w odstępach co kilka sekund. "Za każdym klaśnięciem w Afryce ginie z głodu jedno dziecko" - mówi rozemocjonowany Bono. "Więc przestań klaskać, morderco!" - krzyknął ktoś z tłumu. Jarosław Kaczyński jak Doda: Łączy ich więcej, niż się z pozoru wydaje: indywidualizm, charyzma, erudycja, przebojowość, determinacja, niespożyte siły. On jest kawalerem, ona rozwódką. Każde wypowiedziane przez nich słowo...

 • Doda nie pojawiła się na premierze filmu "Smoleńsk". Dlaczego?

  Doda nie pojawiła się na uroczystej premierze filmu "Smoleńsk", mimo że kilka dni wcześniej do sieci wrzuciła zaproszenie na premierę filmu. Wokalistka wyjaśniła swoją nieobecność na wydarzeniu.

 • Doda lubiana, Michał Wiśniewski przeciwnie

  Doda, Donald Tusk, Wojciech Cejrowski - to najbardziej znane i lubiane postaci życia publicznego. Z kolei Andrzej Lepper, Michał Wiśniewski, Nelly Rokita należą do najmniej szanowanych i najbardziej denerwujących - wynika z badania wizerunku znanych osób.

 • Doda: Tylko nokaut

  ..."Nie interesują mnie ostrzegające ciosy, tylko nokaut" - napisała Doda o konflikcie z Piotrem Tymochowiczem.

 • Ośmieszy Dodę i Kammela

  Kaczyńskiego czy kucharz Donalda Tuska" - opowiada Majewski. I dodaje: "Będzie też nowa czołówka - każdy program rozpoczniemy od profesjonalnego studia newsowego. Takiego, jakiego nie powstydziłoby(...)Małgorzata Foremniak, Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda oraz Doda z ukochanym Nergalem - to tylko początek listy sław, które chcąc nie chcąc, zaistnieją w nowych odcinkach programu "Szymon Majewski...

 • Lepiej słuchać Kazika niż Dody

  Komentując niesłabnącą popularność Kultu, w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" Kazik powiedział: "Dobrze, że młodzi się edukują, przychodzą na Kult, a nie przypadkiem Dody słuchają". Po czym dodał(...) w związku z wyrokiem skazującym za słowa o autorach Biblii (Doda stwierdziła, że byli "napruci winem i palili jakieś zioła"). "O Dodzie wiem, bo ona generuje medialną ruchawkę i fajnie, że to się dzieje...

 • Doda i Big Cyc to "Świry"

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka grupy Virgin, zespół Big Cyc, artysta kabaretowy Marcin Daniec i autor popularnego telewizyjnego show Szymon Majewski znaleźli się wśród laureatów studenckiego plebiscytu "Świry 2006". "Świrem za całokształt" nagrodzono satyryka i aktora Jacka Fedorowicza.

 • Czego słucha opozycja?

  W styczniu 2016 roku prześwietliliśmy gusta muzyczne polityków z obozu rządzącego (prezydent Duda, prezes Kaczyński, minister Macierewicz), teraz przyszła kolej na polityków opozycji. Czego słuchają Petru, Tusk i Miller? Dowiesz się poniżej.

 • Najbardziej wpływowe Polki?

  Doda i Ilona Łepkowska to - według rankingu przygotowanego przez tygodnik "Newsweek" - władczynie polskich dusz.

 • Ci źli paparazzi...

  ...- Jedyna osoba w kraju, która może uniknąć fotografów, to prezydent Kaczyński. Reszta nie ma większych szans. Zawsze znajdzie się sposób, żeby zrobić im zdjęcie - uważa Przemysław Stoppa, najbardziej znany polski paparazzo.