• Informacje na temat:

  doda i szyc

Artykuły na temat: doda i szyc
 • Szyc jest zachwycony Dodą

  Aktor Borys Szyc i skandalistka Doda spotkali się na planie filmu Krzysztofa Zanussiego "Serce na dłoni". Oboje zgodnie przyznają, że są osobami o podobnej wrażliwości. Podczas pracy nad filmem zaiskrzyło...

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Doda miała chrapkę na... Borysa Szyca!

  Borys Szyc, czyli Jerzy Knappe z "Przepisu na życie", musiał chyba poczuć się jak supermen, gdy dowiedział się, że miała na niego chrapkę... Doda! Piosenkarka dała ostatnio w jednym z wywiadów do zrozumienia, że gdyby tylko chciała, rozkochałaby w sobie popularnego aktora!

 • Doda się obłowi

  Jak donosi bulwarowa prasa, Doda zgarnie pokaźną sumę za nagranie piosenki promującej film "Kac Wawa" z Borysem Szycem w roli głównej.

 • "Doda ma obwisłe pośladki"

  Trener fitness, Witold Szmańda, bezlitośnie ocenia ciała polskich gwiazd show-biznesu. Dowiadujemy się m.in., że Doda powinna popracować nad jędrnością pośladków, a Alicja Bachleda-Curuś nie może... jeść pierogów.

 • Doda miała chrapkę na... Borysa Szyca!

  Borys Szyc musiał chyba poczuć się jak supermen, gdy dowiedział się, że miała na niego chrapkę... Doda! Piosenkarka dała ostatnio w jednym z wywiadów do zrozumienia, że gdyby tylko chciała, rozkochałaby w sobie popularnego aktora!

 • Doda "najbardziej nielubianą gwiazdą"

  Stuhr, który rzadko występuje w mediach. Według badań, lubi go 80 proc. widzów. Szlendak uważa, że telewizja robi Stuhrowi krzywdę, zestawiając go z "cichopkami i dodami": "On to zupełnie inna(...) serialowych postaci". Stąd wysokie miejsca Kasi Glinki, Kasi Cichopek, Małgorzaty Foremniak. Najbardziej nielubiane gwiazdy 1.Doda 2.Justyna Steczkowska 3.Tatiana Okupnik 4.Rafał Mroczek 5.Krzysztof Skiba...

 • Doda pomyliła bramy

  Doda ma już za sobą pierwszy dzień na planie czarnej komedii Krzysztofa Zanussiego "Serce na dłoni".

 • Doda dostała kosza od Szyca

  W programie Kuby Wojewódzkiego wyszło na jaw, że pewna polska wokalistka "strasznie polowała" na Borysa Szyca. Od słowa do słowa wyszło na jaw, że chodzi o Dodę.

 • Doda u Zanussiego?

  Krzysztof Zanussi rozpoczął we wtorek, 4 marca, zdjęcia do swego nowego filmu "Serce na dłoni". Ma to być komedia, co zapewne zaskoczy wielu widzów znających dotychczasową twórczość reżysera "Barw ochronnych".

Zdjęcia na temat: doda i szyc
Wideo na temat: doda i szyc
 • Enen

  W trakcie prac porządkowych we wrocławskim szpitalu, zniszczonym podczas powodzi, młody lekarz (Borys Szyc) zauważa, że dokumenty jednego z pacjentów (Grzegorz Wolf) przepadły bez śladu. Pacjent sam nie jest w stanie z nikim się porozumieć, nie reaguje na próby kontaktu. Lekarz postanawia zastosować wobec tajemniczego pacjenta terapię, która pozwoli odkryć jego tożsamość. W dodatku sam, niby detektyw, rozpoczyna prywatne śledztwo, które ma doprowadzić do wyjaśnienia zagadki. Nawet nie...

 • Dżej Dżej

  Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor - każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia. Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

Dyskusje na temat: doda i szyc