• Informacje na temat:

  doda jedzie po gwiazdach

Artykuły na temat: doda jedzie po gwiazdach
 • Doda prosi fanów o radę

  Doda zapytała swoich fanów na Facebooku o sprawdzone sposoby na strach przed lataniem. Piosenkarka wyznała, że jest zdenerwowana już po wejściu do samolotu. Spadochron, butla z tlenem, różaniec - takie rady przesłali fani.

 • ...powiem, że Doda jedzie, to taka publiczność od razu się zleci?" - denerwuje się Barbara Łyczywek. Maja Sablewska, menedżerka wokalistki, zaproponowała, żeby Doda wystąpiła dzień później, przed niedzielną(...)W sobotę, 26 lipca, Doda trafiła do szpitala. Z powodu paraliżującego bólu kręgosłupa wezwano do niej karetkę. Dzień wcześniej do trzeciej nad ranem bawiła się razem z byłym mężem Radosławem Majdanem...

 • Doda chciała wódki!

  ...30 tysięcy złotych w gotówce, transport i nocleg dla 15-osobowej ekipy w minimum trzygwiazdkowym hotelu oraz, co bardzo istotne, zapas alkoholu w prywatnej garderobie. To jeszcze nie wszystko, czego Doda (24 l.) zażądała za występ dla naszych żołnierzy w Iraku - ujawnia "Super Express".

 • ..."Doda to nawet nie piosenkarka" - kwituje w rozmowie z "Faktem" Grzegorz Markowski, wokalista Perfectu. "To zwykła skandalistka, która na tym tylko jedzie" - dodaje. Tekst dziennika Doda(...), prawdziwe tuzy polskiej muzyki wiedzą, że tak wypracowana sława nie potrwa długo. Bo nie ma silnych podstaw w talencie i doskonałym warsztacie muzycznym. "Ze śpiewaniem jest cienko...! Doda to kawał...

 • Co Doda robiła w sanatorium?

  Doda wróciła z sanatorium, gdzie odpoczęła i zawarła znajomości z emerytami i rencistami. "Było bardzo sympatycznie" - podkreśla gwiazda.

 • Doda nie potrafiła odmówić

  Pomimo poważnych kłopotów zdrowotnych narzeczonego, Doda postanowiła wystąpić na festiwalu w Opolu. "Nie będę potrafiła odmówić" - przyznała gwiazda na oficjalnej stronie internetowej.

 • Doda zaśpiewa po serbsku!

  Piosenkarka nie rezygnuje z planów podbicia Europy. Tym razem Doda zaatakuje rynek... bałkański!

 • Doda na podbój Stanów

  Dwa koncerty w dużych halach dla kilku tysięcy fanów. Nocleg w prestiżowym hotelu Hilton. Doda wyjeżdża na podbój Stanów Zjednoczonych.

 • To była wina Dody!

  Informowaliśmy już o pierwszej kolizji samochodowej Dody, do której doszło we wtorek, 26 czerwca, dzień po odebraniu przez nią prawa jazdy. Wokalistka twierdziła, że stłuczka była efektem działań dziennikarzy "Faktu", polujących za "gorącym newsem". Tymczasem policjanci z drogówki uznali, że winę ponosi Doda i ukarali ją mandatem.

 • Doda znów jeździ tramwajem!

  ...udział we wspólnej przejażdżce tramwajem po mieście. Odbierając nagrodę Doda przyznała, że jest zachwycona pomysłem tramwaju i już nie może się doczekać przejażdżki. "Ostatni raz jechałam tramwajem rok temu w Warszawie" - dodała. Organizatorzy przygotowali dla piosenkarki niespodziankę w postaci różowego skutera. Doda bardzo się ucieszyła, ale po chwili przyznała, że nie umie na skuterze jeździć...