• Informacje na temat:

  doda jennifer lopez

Artykuły na temat: doda jennifer lopez
 • Kaczyński i Tusk lubią Aguilerę

  ..., latynoskiej, oraz jazzu dał się poznać internautom jako zwolennik innych gatunków. Obok Eurythmics, T.Love i Kombi na jego liście znalazły się słynne wokalistki - Doda, Jennifer Lopez oraz Beyonce(...) Aguilera "Nie daj się" Doda "Play for love" Afromental "In my place" Coldplay "Love don't cost a thing" Jennifer Lopez...

 • Praca magisterska o Dodzie

  Sara May ostatnio ma bardzo dużo pracy. Przede wszystkim pracuje nad nowym materiałem na płytę i to jest priorytet, ale nie zaniedbuje swoich studiów.

 • Alexander, współpracujący m.in. z Jennifer Lopez, zremasterował Tom Coyne w nowojorskim Sterling Sound Studio.  Sonnet wzięła także udział w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Rozmiar jej biustu(...) to the Head" i "The Iceman". Miejsce 4 - Dorota Rabczewska, znana jako Doda, piosenkarka z Ciechanowa. Zaczynała w zespole Virgin. Potem rozpoczęła karierę solową. Wydała albumy "Diamond Bitch...

 • Wybraliście Teledysk Roku 2011!

  Poznaliśmy wyniki w naszym plebiscycie na teledysk roku 2011. Najwięcej głosów otrzymały klipy "Sen o przyszłości" Sylwii Grzeszczak (Polska) i "Somebody That I Used To Know" Gotye (świat).

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

 • Telewizyjna kariera Majdana

  Sportowa kariera Radosława Majdana dobiega końca, dlatego były mąż Dody próbuje znaleźć sobie zajęcie, które pozwoli mu błyszczeć na czerwonym dywanie i dobrze zarabiać.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co będzie działo się w drugim odcinku?

  W drugim odcieku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na widzów czeka wiele niespodzianek. Na scenie zobaczymy artystów, którzy wcielą się m.in. w Jerzego Połomskiego, Ushera, Lenny'ego Kravitza i Irenę Santor. Emisja programu już w sobotę, 13 września, wieczorem w Polsacie.

 • Znudzeni nagością. Golizna już nie sprzedaje muzyki

  Zamiast wiotkich ciał, wielkie głosy. Zamiast płaskiego brzucha, osobowość. Nagość przestała być wabikiem na odbiorców. Po erze Britney Spears nastała era Adele. - Golizna już na nikim nie robi wrażenia - mówi INTERIA.PL Elżbieta Zapendowska.

 • Krytykuje polski showbiznes

  "Najlepsze polskie piosenkarki nawet nie dostałyby pracy w chórkach drugorzędnych wokalistek zachodnich. Są zbyt lokalne, zbyt słowiańskie" - to jedno ze stwierdzeń, które znajdzie się w licencjackiej pracy Sary May o polskim showbiznesie.

 • Internet: Dominacja hip hopu

  Muzyka hiphopowa cieszy się ogromną popularnością wśród polskich użytkowników Internetu. Tak wynika również z rezultatów uzyskanych z analizy blisko 100 milionów zapytań, wpisywanych w jedną z polskich wyszukiwarek. Podobnie jak w zestawieniu opublikowanym w połowie 2004 roku, najczęściej szukanym polskim wykonawcą była grupa Jeden Osiem L, a zagranicznym Eminem.