• Informacje na temat:

  doda językiem

Artykuły na temat: doda językiem
 • Recenzja Doda "Dorota": Przepoczwarzenie

  Doda zmienia wizerunek. Z rozrabiary i skandalistki pragnie stać się dojrzałą i stateczną artystką. Trudne zadanie, prawda? I chwilowo dla niej samej zbyt trudne.

 • Doda w każdym odcinku serialu "Daleko od noszy"

  Doda dołączyła do obsady nowej serii serialu "Daleko od noszy". Wciela się w postać zwariowanej Anielki, która pracuje społecznie jako kierowca karetki. Wokalistka twierdzi, że jej postać zagości w serialu Polsatu na stałe.

 • Doda, Wiśniewski i Doniu: Karaoke?

  W jednym z warszawskich klubów pojawiła się spora grupa gwiazd: Dorota "Doda" Rabczewska (22 l.), Michał Wiśniewski (36 l.) i hiphopowiec Doniu (26 l.).

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Eldo i Wujek Samo Zło krytycznie o pomyśle Dody

  ...nienawiści. To mi bardzo nie pasuje, bo Doda moim zdaniem sama bardzo często posługiwała się takim ostrym językiem, a teraz organizuje koncert przeciw nienawiści i zaprasza artystów do współpracy(...) Agnieszka Chylińska . Krótko po jej decyzji piosenkarka i jurorka "Mam talent" została zaatakowana w sieci, a interweniować musiała sama Doda. Posłuchaj singla "Schiza" Agnieszki Chylińskiej...

 • Mistrzyni ciętego języka

  ...naraża się przy tym na ostre reakcje z ich strony (Doda nawet sugerowała, jakoby w odwecie za docinki miała zamiar oblać dziennikarkę zwierzęcą krwią), nie spędzają jej one jednak snu z powiek. Także(...) razem z Marcinem Prokopem poprowadzi w Krakowie sylwestrową imprezę odbywającą się pod egidą TVN. Raczej nie należy się spodziewać, że tego wieczoru wśród wykonawców wystąpi Doda... Być może jest...

 • Doda ponownie jurorką

  Doda zostanie jurorką kolejnego telewizyjnego show. Wokalistka wygryzie z jurorskiego fotela "Fabryki gwiazd" samą Kayah - informuje "Super Express".

 • Doda kontra Edyta Górniak?

  Rinke Rooyens wymyślił, że zamiast oglądać obydwie piosenkarki jako jurorki w dwóch konkurencyjnych programach (Górniak ocenia uczestników "jak Oni śpiewają", Doda juroruje w "Gwiazdy tańczą na lodzie"), lepiej nakłonić je do wzięcia udziału we wspólnym przedsięwzięciu. Tylko jak pogodzić cięty język Dody z emocjonalną niestabilnością Edyty Górniak? I czy nieuniknione sześciotygodniowe konflikty...

 • Górniak kontra Doda

  ...i zazdrość w stosunku do młodszych koleżanek z branży" - komentowała wówczas Doda na swej oficjalnej stronie internetowej. Doda też wspomina o "gówniarskich zaczepkach" i tekstach "poniżej pasa" ze...

 • Doda ponownie jurorką

  Doda zostanie jurorką kolejnego telewizyjnego show. Wokalistka wygryzie z jurorskiego fotela "Fabryki gwiazd" samą Kayah - informuje "Super Express".

 • Gosia zamiast Dody

  Najpopularniejsza debiutantka ostatniego roku, Gosia Andrzejewicz, nagrywa kolejny klip, a po wakacjach zasiądzie w jury popularnego show, zastępując Dodę.

Wideo na temat: doda językiem
 • Doda wręcza prezent Britney Spears!

  Doda nie ukrywa, że jest wielką fanką Britney Spears. Kiedy ta przyleciała do Polski promować swoją bieliznę, nie mogło jej zabraknąć na spotkaniu z wokalistką. Wręczyła jej też prezent. Zobaczcie, jak radzi sobie z językiem angielskim!

 • A jednak? Doda Stępień potwierdza sensacyjne plotki!

  Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że Doda planuje na dłużej zniknąć z show-biznesu, co bardzo ucieszyło jej hejterów. Fani jednak nie dowierzali, że Rabczewska-Stępień faktycznie byłaby w stanie zrezygnować z lansu na ściankach. W rozmowie z WideoPortalem Doda przyznaje, że faktycznie ma takie plany. Na razie jednak nie jest to możliwe, bo ponoć ma sporo koncertów. "Moja droga zawodowa

 • Agnieszka Woźniak-Starak o powrocie "Na językach"! Znów będzie miała kłopoty?

  Agnieszka Woźniak-Starak nie zaprzecza, że prowadzi z TVN rozmowy dotyczące wznowienia programu "Na językach". To z powodu tego show "prezesowa" narobiła sobie kilku wrogów, z Dodą Stępień na czele. Gwiazda ma jednak sentyment do tego programu i chętnie znów by go poprowadziła. Oglądalibyście?

Dyskusje na temat: doda językiem