• Informacje na temat:

  doda lat 16

Artykuły na temat: doda lat 16
 • Doda zawiesza karierę i zaprasza na ostatnie koncerty

  Doda potwierdziła na swoim Facebooku, że po ostatnich marcowych koncertach, robi sobie przerwę od muzyki. Co planuje w najbliższym czasie popularna wokalistka?

 • Doda: "Jak miałam 16 lat..."

  Doda komentuje doniesienia mediów dotyczące rzekomo mizernej frekwencji na koncercie piosenkarki we Wrocławiu. Był to wyjątkowy dla gwiazdy występ - podczas koncertu rejestrowano bowiem DVD Dody.

 • Bohdan Łazuka: Doda dobrze całuje

  Nagrodą za dotychczasową twórczość wyróżniło Bohdana Łazukę Stowarzyszenie Autorów i Wykonawców. Honorową statuetkę piosenkarz i aktor odbierze 16 marca w Warszawie.

 • Doda kończy 35 lat. Skandalistka łagodnieje wraz z wiekiem? Zobacz, jak się zmieniła

  ..., z którym związana była do 2006 roku, wydając z nim trzy płyty. Kiedy podpisała pierwszy kontrakt fonograficzny z Universal Music Polska, miała 16 lat. Szerszej publiczności stała się znana dzięki(...) za nią nominowany do Fryderyka w kategorii nowa twarz fonografii. Album pokrył się platyną. W 2007 roku Doda rozpoczęła karierę solową. Wydała trzy albumy studyjne: "Diamond Bitch" (2007), "7 pokus...

 • Doda u Ibisza i buty za 10 tys. euro

  Na taki wywiad Doda kazała długo czekać. Krzysztof Ibisz w programie "Demakijaż" pokazał inną twarz wokalistki. Czy Doda wydoroślała? Ctała się bardziej wyrozumiała? A może straciła swój pazur? Odpowiedzi na te pytania padną w poniedziałek, 2 maja, w programie "Demakijaż" na antenie Polsat Cafe.

 • Doda kpi sobie ze swojego starego zdjęcia. Zobacz, co opublikowała na Instagramie

  Dorota Rabczewska-Stępień wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie z początków swojej kariery. Jak pamięta pewnie większość jej fanów, kiedyś wokalistka wyglądała zupełnie inaczej, a jej styl pozostawiał wiele do życzenia. Sama Doda zdaje sobie z tego sprawę, czego dowodem jest jej komentarz do fotografii.

 • Prokuratura chce skazania Dody

  Kary grzywny w wysokości 10 tys. zł żąda prokuratura dla Dody, oskarżonej o obrazę uczuć religijnych określeniem autorów Biblii jako "naprutych winem i palących jakieś zioła". Obrońca piosenkarki i ona sama chcą uniewinnienia. Wyrok zapadnie 16 stycznia.

 • Doda na orkiestrę dętą

  Światowe przeboje muzyki pop czy na przykład utwór z repertuaru Dody i Virgin, w niezwykłym wydaniu, bo w aranżacjach przygotowanych na orkiestry dęte, można było w sobotę, 16 września, usłyszeć w Legnicy, podczas XVI Dolnośląskich Spotkań Orkiestr Dętych.

 • Doda zaśpiewała dla chorych dzieci

  Fundacja Dziecięca Fantazja, zajmująca się chorymi dziećmi, zorganizowała we wtorek (12 lipca) w Markach koncert charytatywny na rzecz swoich podopiecznych. Gwiazdą koncertu była Doda.

 • Doda i Cichopek w nowym show!

  Irena Santor, Doda oraz Tomasz Karolak znaleźli się w jury nowego muzycznego show Polsatu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us". Program, który zadebiutuje na antenie 13 marca, poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy B.

Wideo na temat: doda lat 16
Dyskusje na temat: doda lat 16