• Informacje na temat:

  doda maja

Artykuły na temat: doda maja
 • Doda skrytykowała Jacka Kurskiego. "To nie są zawody"

  ..."Zabawa w chowanego" to kontynuacja głośnego dokumentu braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" , na temat pedofilii wśród księży. Film pojawił się najpierw na YouTube, 21 maja został wyemitowany(...) bulwersujący problem społeczny spotyka się z tak dużym zainteresowaniem Widzów" - napisał. Internauci ostro skrytykowali Jacka Kurskiego. Na wpis byłego prezesa TVP odpowiedziała m.in. Doda , która coraz...

 • ...jest piosenka o plaży Diamond Beach, którą widać z okien hotelu. Sama Doda o tej sytuacji mówi krótko: "Tomek był moim przyjacielem. Nie chcę kopać leżącego". Maja Sablewska nie wierzy w ani jedno(...) Dorota Doda Rabczewska (23 l.). A "Diamond Bitch" to tytuł pierwszego solowego albumu Dody, który ukazał się trzy tygodnie temu. "To bez wątpienia prowokacja! Więcej, moim zdaniem to nieudolna próba...

 • Doda zaatakowała polskich celebrytów

  Dorota Rabczewska, która debiutuje właśnie jako producentka filmowa, w ostatnim czasie wzbudza kontrowersje z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest film "Dziewczyny z Dubaju", do którego właśnie ruszyły zdjęcia, a drugim wypowiedzi artystki dotyczące teorii spiskowych. Teraz popularna Doda dorzuciła kolejny temat - pikantne szczegóły z życia polskich gwiazd.

 • W sobotę, 26 maja, piosenkarka koncertowała w Bełchatowie. Po występie wróciła do hotelu i w towarzystwie swoich ochroniarzy zeszła do restauracji. Była godzina 2.30 nad ranem. W lokalu akurat(...) oficjalnego zawiadomienia. Tylko od niej zależy czy wszczęte zostanie śledztwo w tej sprawie" - dodał. Doda przedstawiła własną wersję zdarzeń: "To ja musiałam się bronić! Wróciliśmy z zespołem z koncertu...

 • Doda: To koniec?

  Czyżby Doda zamierzała rozstać się z dotychczasową menedżer Mają Sablewską?

 • Doda w "Tańcu z gwiazdami" ("Sens" Virgin)

  Gościem dzisiejszego (5 maja) półfinału "Tańca z gwiazdami" będzie Doda, która wraz z grupą Virgin zaprezentuje najnowszy singel "Sens".

 • Nie zostawiajcie Dody!

  Menedżerka i przyjaciółka piosenkarki Maja Sablewska apeluje do fanów Dody.

 • Doda, Maja i Edyta: Wojna?

  W wywiadzie dla kolorowej gazety "Na Żywo", Doda w swoim stylu komentuje zachowanie Mai Sablewskiej. Była menedżer gwiazdy jest obecnie opiekunką Edyty Górniak.

 • Doda o "Tylko nie mów nikomu": Bardzo dobrze, że powstał

  Na temat filmu braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" postanowiła wypowiedzieć się również Doda. "Należy zrobić mocniejsze przefiltrowanie ludzi, którzy chcą iść do seminarium" – stwierdziła.

 • Doda zawiesza karierę. Co się stało?

  W ostatnim wywiadzie dla "Party" Doda zdradziła, że ma zamiar zrobić sobie przerwę od muzyki.

Zdjęcia na temat: doda maja
Wideo na temat: doda maja
 • Andrzej Piaseczny vs. Doda! Mamy komentarz Rabczewskiej: "Inaczej postrzegamy bliskość do Boga!"

  Andrzej Piaseczny (48 l.) i Doda (35 l.) od lat mają cichy konflikt. Kilka dni temu przybrał on na sile za sprawą złośliwości wokalisty. Podczas ostatniej rozmowy z Rabczewską poprosiliśmy o krótki komentarz tej sytuacji. Stwierdziła między innymi, że Piasek jej źle życzy!

 • Maja Sablewska o kryzysie w związku z Mazolewskim: Zdarzają się nam problemy

  Czy plotki o kryzysie w związku Mai Sablewskiej i Wojciecha Mazolewskiego, o którym rozpisuje się prasa kolorowa, są prawdziwe? Stylistka nie ukrywa, że między nią a partnerem dochodzi do kłótni. Ocenia jednak, że na razie nie dzieje się nic niepokojącego. Niedawno zresztą jazzman poprosił ją o rękę. - My jesteśmy tylko ludźmi, parą jak każda inna i zdarzają nam się problemy. Staramy się jednak uporać z nimi i przede wszystkim mieć szczerą relację - tłumaczy była menedżerka Dody. (Dzień Dobry...

 • Wanda Rabczewska: Jestem dumna z córki. Jest bardzo inteligentną osobą

  Wanda Rabczewska nie może nachwalić się Dody. Kobieta twierdzi, że jej córka jest bardzo inteligentna i zasila jeden procent ludzi na całym świecie, którzy mają IQ wynoszące 156. (Agencja TVN/-x-news)

Dyskusje na temat: doda maja