• Informacje na temat:

  doda majtek

Artykuły na temat: doda majtek
 • Doda, majtki, bomba i sąd

  Pamiętacie słynną historię o występie Dody bez majtek na gali rozdania Telekamer 2008? Sprawa właśnie znalazła finał w sądzie, bo wokalistka utrzymuje, że miała na sobie bieliznę.

 • Doda: "Zboczusie-kłamczusie"!

  Oświadczeń w sprawie majtek lub ich braku ciąg dalszy. "Super Express" zażądał przeprosin, na co Doda odpowiedziała skierowaniem do kliniki dla... dewiantów seksualnych!

 • Zwolniony przez "majtki Dody"

  Jak podał "Presserwis", "Super Express" po 18 latach współpracy zwolnił swojego prawnika, bo przegrał proces w sprawie "majtek Dody".

 • Doda krytykuje zamieszanie wokół "kwestii majtek", zapowiada nową płytę jeszcze w tym roku i podkreśla, że wbrew temu, co piszą tabloidy, nie myśli o dziecku.

 • TVP zdejmie z Dody majtki?

  - Tak droga w utrzymaniu telewizja musi nadawać reklamy i zdejmie z Dody majtki bez namysłu w każdej chwili - tak Andrzej Wajda ocenił misję TVP podczas debaty "Bitwa o media publiczne".

 • Majtki Dody: Ostateczny wyrok

  Przypomnijmy w skrócie całą sprawę: na gali rozdania Telekamer 2008 Doda wystąpiła w sukni z długim rozcięciem, a "Super Express" opublikował zbliżenie zdjęcia, które miało pokazać, że tego dnia wokalistka wystąpiła bez bielizny. Doda odpowiedziała pozwem o naruszenie dóbr osobistych. W marcu 2009 roku zapadł wyrok skazujący wydawcę "Super Expressu". Dziennik miał opublikować przeprosiny...

 • ...seksownych strojów, to nigdy nie prezentuje majtek i nie wypycha w przód biustu jak Doda. Nie zdarzyło jej się również rozmienić na drobne, jak Rabczewska. Doda bowiem zamiast zająć(...)"Doda to nawet nie piosenkarka" - kwituje w rozmowie z "Faktem" Grzegorz Markowski, wokalista Perfectu. "To zwykła skandalistka, która na tym tylko jedzie" - dodaje. Tekst dziennika Doda...

 • Doda nie musi przepraszać

  Wokalistka Dorota Rabczewska "Doda" i jej b. menedżerka nie muszą przepraszać wydawcy "Super Expressu" za sugestię, że tabloid komputerowo przerobił zdjęcia Dody tak, by pokazywały, że nie ma na sobie bielizny - zdecydował w czwartek 21 kwietnia Sąd Okręgowy w Warszawie.

 • Doda musi przeprosić. Wyrok jest prawomocny

  ...czego były zobowiązane, aby nie przegrać procesu). "Te przeprosiny nie dotyczą majtek, ale tego czy była techniczna obróbka zdjęcia" - dodał sędzia. Naczelny "SE" Sławomir Jastrzębowski powiedział PAP(...)SA uwzględnił w środę (21 grudnia) apelację wydawcy od kwietniowego wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie, który uznał, że Doda i Maja Sablewska nie muszą przepraszać. Adwokaci pozwanych nie wykluczają...

 • Burzy o majtki c.d.

  ...samym. "Dlatego żądamy: Doda, przeproś! Jeśli nie - będziemy zmuszeni podjąć odpowiednie kroki prawne" - czytamy w "Super Expressie". Gazeta publikuje również oświadczenie agencji fotograficznej, że...

Zdjęcia na temat: doda majtek
Dyskusje na temat: doda majtek