• Informacje na temat:

  doda mandaryna

Artykuły na temat: doda mandaryna
 • Mandaryna i Doda razem!

  Przypomnijmy, że w Sopocie górą była Doda. Za utwór "Znak pokoju" grupa Virgin odebrała Słowika Publiczności, a Mandaryna z "Ev'ry Night" musiała zadowolić się drugim miejscem. Choć głośno się o tym(...) publiczność, to na pewno oni będą stać za nim. Myślę, że jest wiele różnic między nami - powiedziała Mandaryna w niedawnej rozmowie z INTERIA.PL. Z kolei Doda w wywiadzie dla nas oceniła koncert...

 • Doda i Mandaryna nie lubią się

  ..."Mówiąc oględnie, Doda i Mandaryna nie przepadały za sobą. Ale nie myślcie, że są wyjątkiem. W tej branży nie ma przyjaźni" - mówi były menedżer piosenkarek Maciej Durczak.

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Beata Kozidrak i Bajm, Mandaryna i inni

  Kolejnych ponad 20 wykonawców dołączyło do składu specjalnego koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści". Wśród nich znaleźli się m.in. Beata Kozidrak z grupą Bajm, Honorata Skarbek oraz Mandaryna, była żona Michała Wiśniewskiego.

 • Mandaryna w "Kryminalnych"

  Czy w nowej serii "Kryminalnych" szykuje się nieoczekiwana zmiana miejsc? Pozycji komisarza Marka Brodeckiego (Maciej Zakościelny) może zagrozić nowy prokurator oraz mężatka Justyna, którą zagra.. Mandaryna!

 • Mandaryna w "Kryminalnych"

  Czy w nowej serii "Kryminalnych" szykuje się nieoczekiwana zmiana miejsc? Pozycji komisarza Marka Brodeckiego (Maciej Zakościelny) może zagrozić nowy prokurator oraz mężatka Justyna, którą zagra.. Mandaryna!

 • Po publikacji w codziennej gazecie "Fakt" artykułu o wszystko mówiącym tytule "Kiedyś w willi, teraz w bloku" Marta "Mandaryna" Wiśniewska postanowiła wystosować specjalne oświadczenie. Piosenkarka zaatakowała tabloid i oskarżyła byłego męża Michała Wiśniewskiego, który według niej jest odpowiedzialny za publikację kompromitującego tekstu. Tym samym Mandaryna poszła w ślady Doroty "Dody...

 • Doda o Mandarynie

  Przypomnijmy, że Doda i zespół Virgin otrzymali Słowika publiczności. Drugie miejsce przypadło Mandarynie, która jednak kiepsko radziła sobie na deskach Opery Leśnej. Poprosiliśmy Dodę o ocenę(...) to, co narastało od dłuższego czasu. Wydaje mi się, że pewne sprawy ją przerosły. Nie można łapać kilku srok za ogon, bo pozostaną tylko piórka. A co Doda sądzi o występie Andrzeja "Piaska...

 • #Hot16challenge2: Mandaryna i Xavier Wiśniewski w akcji. Jak dziś wygląda syn Michała Wiśniewskiego?

  Zobaczcie, jak poradzili sobie Mandaryna i jej syn Xavier Wiśniewski w nagraniu w ramach akcji #Hot16Challenge2.

 • Mandaryna nie lubi Dody

  Poznaliśmy już jeden z powodów wzajemnej niechęci Doroty "Dody" Rabczewskiej i Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej!

 • Doda zatańczy z Mandaryną?

  Jeszcze nie tak dawno Dorota "Doda" Rabczewska naśmiewała się z Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej, że nie posiada żadnych umiejętności wokalnych i wykluczała jakąkolwiek formę współpracy. Jednak podczas gali nominacji do "Eska Music Awards" Doda zadeklarowała, że wprawdzie nie zaśpiewa z Mandaryną, ale chciałaby z nią zatańczyć na jakichś baletach. Wszyscy się zastanawiają, skąd wzięła się u niej...

Dyskusje na temat: doda mandaryna
 • Re: "Wspaniałe stulecie": Hity rodem z Turcji

  Najbardziej wg ciebie występuje profesjonalnie bez stroju Doda, czy Mandaryna,

 • Re: Pożegnania nadszedł czas

  Tak, proponuję na pierwszy ogień Jantar, potem Niemena... hmmm, oni też nie są Polakami! W takim razie może Doda, Mandaryna, Ich Troje, Weekend. To tak na początek. Ktoś ma jeszcze jakieś typy?

 • Re: Mimo młodego wieku jest jednym z...

  Wypromowany w tvn jak inne mizerne gwiazdy typu doda czy mandaryna czy wiśniewski czy piróg czy wojewódzki Nazwanie go aktorem to policzek dla prawdziwych aktorów typu Gołas czy Pawlik czy Gajos czy Kondrat.